wróć do listy

KONCENTRAT 5% NIACYNAMID + L-KARNITYNA

KONCENTRAT 5% NIACYNAMID + L-KARNITYNA

YOSKINE YOSKINE SLIM SHOCK

YOSKINE SLIM SHOCK ZABIEG NIACYNAMID + L-KARNITYNA SILNE WYSZCZUPLENIE HOT SAUNA

Cena:39,99 zł
Pojemność:  200 ml

 YOSKINE SLIM SHOCK ZABIEG NIACYNAMID + L-KARNITYNA SILNE WYSZCZUPLENIE HOT SAUNA


Profesjonalny, 5%-owy koncentrat NIACYNAMIDU 
i L-KARNITYNY, który silnie wspomaga procesy redukujące cellulit. Modeluje sylwetkę, wysmukla ją, a także przywraca jędrność 
i elastyczność skóry. Poprawia koloryt skóry oraz przeciwdziała procesom starzenia. Dzięki efektowi HOT SAUNA rozgrzewa skórę tuż po aplikacji, co znakomicie wpływa na efekty wyszczuplające.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 - NIACYNAMID + L-KARNITYNA 5% – wysoko skoncentrowany kompleks składników silnie wspomagający procesy redukujące cellulit i wysmuklające sylwetkę. Intensywnie wygładza i ujędrnia. Przywraca elastyczność i odpowiednie nawilżenie skóry.

 - SOYBEAN OIL – olej sojowy, który wspomaga szybką poprawę kondycji skóry, działa kojąco, wygładzająco i zmiękczająco na skórę.

Sposób użycia: Codziennie wieczorem wmasować preparat w miejsca przeznaczone do wyszczuplenia i objęte cellulitem. W celu zwiększenia skuteczności połączyć aplikację z masażem. Stosować regularnie. Umyć ręce po aplikacji. Produkt daje uczucie grzania, które przez osoby o skórze wrażliwej może być odczuwalne bardziej intensywnie.
 

YOSKINE SLIM SHOCK - informacje prasowe-converted.pdf