wróć do listy

YOSKINE SLIM SHOCK ZABIEG KOFEINA  NA CELLULIT OPORNY WODNY I LIPIDOWY

YOSKINE SLIM SHOCK ZABIEG KOFEINA NA CELLULIT OPORNY WODNY I LIPIDOWY

YOSKINE YOSKINE SLIM SHOCK

YOSKINE SLIM SHOCK ZABIEG KOFEINA NA CELLULIT OPORNY WODNY I LIPIDOWY

Cena:39,99 zł
Pojemność:  200  ml

 YOSKINE SLIM SHOCK ZABIEG KOFEINA NA CELLULIT OPORNY WODNY I LIPIDOWY

Profesjonalny, 5%-owy koncentrat CZYSTEJ KOFEINY dla osób z zaawansowanymi stadiami cellulitu różnego pochodzenia, w tym z cellulitem wodnym i lipidowym. Działa wyjątkowo intensywnie, aby zniwelować widoczność nawet znacznych skupisk komórek tłuszczowych, występujących w postaci nierówności skóry i grudek. Preparat ułatwia wyszczuplanie i pomaga zredukować nadmiar krągłości. Pozostawia skórę głęboko nawilżoną, ujędrnioną oraz wygładzoną.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 - KOFEINA 5% – wysoko skoncentrowana kofeina skutecznie likwiduje cellulit, wyszczupla i wspomagając naturalny drenaż, pobudza mikrokrążenie. Poprawia teksturę skóry, która staje się wyraźnie gładsza.

 - COFFEE OIL – olej z zielonej kawy, bogaty w kwas kawowy, wspomaga szybką poprawę kondycji skóry, wygładzając ją i ujędrniając oraz spowalniając procesy starzenia.


Sposób użycia: Rano i wieczorem wmasować preparat w miejsca objęte cellulitem lub narażone na jego występowanie. W celu zwiększenia skuteczności połączyć aplikację z masażem lub szczotkowaniem ciała. Stosować regularnie.
 

YOSKINE SLIM SHOCK - informacje prasowe-converted.pdf