wróć do listy

HADA LABO TOKYO REGENERATING LOTION RENEW INTENSE HYDRATOR

HADA LABO TOKYO REGENERATING LOTION RENEW INTENSE HYDRATOR

HADA LABO TOKYO HADA LABO TOKYO REGENERATING

HADA LABO TOKYO REGENERATING LOTION RENEW INTENSE HYDRATOR

Cena:64,99 zł
Pojemność:150 ml

 

 

Hada Labo to po japońsku laboratorium skóry. I jak przystało na laboratorium - najwyższa jakość i innowacyjne technologie są sercem każdego z tworzonych przez markę produktów. Cechą charakterystyczną kosmetyków Hada Labo Tokyo są również minimalistyczne formuły dające maksymalnie możliwe efekty. Zgodnie z japońską filozofią - mniej znaczy więcej - te produkty zawierają tylko najlepsze składniki, bez zbędnego obciążenia dla skóry.

Koncept produktów HADA LABO TOKYO powstał w 2004. roku w nowoczesnych laboratoriach farmaceutyczno-kosmetycznych firmy Roto Pharmaceuticals w Japonii, w Kioto. Wszystkie produkowane w nich kosmetyki Hada Labo zawsze tworzone są ściśle według japońskich technologii na bazie oryginalnych japońskich receptur. Tym razem Hada Labo Tokyo prezentuje całkowicie nową odsłonę swoich kosmetyków. Receptury japońskie zostały udoskonalone, a dodatkowo w obecnej ofercie produktów marki można znaleźć aż siedem rodzajów kwasu hialuronowego. Odświeżenia nie zabrakło również od strony graficznej produktów oraz opakowań, w których zastosowano ekologiczne rozwiązania.  

Kosmetyki Hada Labo Tokyo™ to numer 1 w Japonii, gdzie zdrowe nawilżenie cery jest podstawą każdej pielęgnacji. Produkty zawierają mistrzowskie połączenie nawet 7 RODZAJÓW KWASU HIALURONOWEGO (HA). Najnowsze produkty z oferty marki, poza głębokim nawilżeniem, skupiają się na trzech istotnych dla skóry sprawach:
•    rozświetleniu kolorytu i dodaniu blasku skórze,
•    wygładzeniu zmarszczek
•    mocnej, odbudowującej regeneracji.

Poznaj nowości Hada Labo Tokyo oraz korzystaj z nich po japońsku, czyli: regularnie!

 

 

LOTION – INTENSYWNY NAWILŻACZ SKÓRY – na dzień i na noc

Silnie nawilżający lotion, który zawiera aż 7 rodzajów kwasu hialuronowego, które wnikają również w głębsze warstwy skóry. Dzięki temu zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra jest rozświetlona i wygładzona.

KONSYSTENCJA: Lotion
RODZAJ SKÓRY: Każdy rodzaj skóry, a szczególnie cera wrażliwa.
EFEKT: Intensywne nawilżenie skóry.
JAK STOSOWAĆ: Porcję lotionu rozgrzać w dłoniach, a następnie
delikatnie wklepać w skórę twarzy i szyi. Można stosować w ciągu dnia, na makijaż. 
 

HADA LABO TOKYO_informacja prasowa.pdf