wróć do listy

OLEJEK DO TWARZY I CIAŁA SPF 6

OLEJEK DO TWARZY I CIAŁA SPF 6

EISENBERG OLEJEK DO TWARZY I CIAŁA SPF 6

OLEJEK DO TWARZY I CIAŁA SPF 6

Cena:239 zł
Pojemność:100 ml

OLEJEK DO TWARZY I CIAŁA SPF 6

Utrzymuje nawilżenie skóry, zapobiega podrażnieniom, łagodzi oraz chroni skórę przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Zawiera opatentowaną formułę anti-age Trio-Moléculaire®, która połączona z wyselekcjonowanymi składnikami i aktywnymi filtrami nowej generacji nie tylko zapewnia optymalną ochronę przed promieniami UVA i UVB, ale również zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanemu szkodliwym działaniem promieni UV i pozwala przyspieszyć uzyskanie idealnej opalenizny przy zachowaniu nadzwyczaj rozświetlonej i dobrze nawilżonej skóry. Ta pielęgnacja słoneczna stworzona została na bazie oleju z lnianki, który nazywany jest „złotem przyjemności” i zawiera dużą ilość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 oraz Omega-6. Połączenie tych kwasów sprawia, że olejek doskonale odpowiada wymogom skóry suchej. Ponadto witamina E zapewnia działanie antyoksydacyjne
i dodatkową ochronę przed słonecznymi promieniami ultrafioletowymi.

WAŻNY SKŁADNIK: Niezwykłe działanie olejku EISENBERG to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie formuły Trio-Moléculare®.

•    Olej z lnianki – stanowi jeden z najstarszych olejów roślinnych. Tłoczony jest z rośliny pochodzącej z Europy Północnej i Środkowej Azji. Powszechnie lnianka uprawiana była we Francji w okresie starożytności, w średniowieczu była już mniej doceniana,
aż wreszcie została całkowicie zapomniana, aż do jej ponowego odkrycia w ostatnim stuleciu.
•    Kwasy Omega-3 posiadają właściwości przeciwzapalne i zapobiegające podrażnieniom skóry.
•    Kwasy Omega-6 zapobiegają odwodnieniu zmniejszając utratę wody między skórą właściwą a naskórkiem, dzięki czemu skóra zachowuje swoją elastyczność.
•    Witamina E zapewnia działanie antyoksydacyjne i dodatkową ochronę przed promieniami ultrafioletowymi.

ZAPACH: Aromat olejku SUBLIME TAN do twarzy i ciała SPF6 zwiększa zmysłowość każdej kobiety. Nie podrażnia skóry i nie zwiększa jej fotowrażliwości. Bazuje na trzech uzupełniających się nutach:
•    nuta tonizująca olejków cytryny, goździków, galbanum i gałki muszkatołowej;
•    nuta relaksująca olejków kolendry i pomarańczy;
•    nuta pobudzająca olejków paczuli i elemi.
Dodatkowo wyczuwalna jest delikatna nuta jaśminu wyrażająca kobiecość i zmysłowość.

SPOSÓB UŻYCIA: Olejek do twarzy i ciała SPF 6 podczas kąpieli słonecznych polecany jest jedynie dla cery śniadej lub już opalonej. Osoby o jaśniejszej karnacji mogą stosować olejek w ciągu dnia w ramach zmysłowego wykończenia przy jednoczesnej aplikacji wyższej ochrony przeciwsłonecznej. W letnie wieczory doskonale podkreśla i rozświetla opaleniznę zarówno osób o ciemniejszej jak i jaśniejszej karnacji.
TWARZ: wystarczy Kilka kropli. Delikatnie wmasować w twarz, szyję i dekolt. Omijać kontur oczu. CIAŁO: Po nałożeniu wmasować do całkowitego wchłonięcia. Może być stosowany wspólnie z ulubionym kosmetykiem z linii Sublime Tan EISENBERG z wyższym filtrem ochronnym.