wróć do listy

Serum Diamentowe SÉRUM DIAMANT

Serum Diamentowe SÉRUM DIAMANT

EISENBERG Linia EXCELLENCE

Serum Diamentowe
SÉRUM DIAMANT

Cena:1339 zł
Pojemność:30 ml

 

Serum Diamentowe
SÉRUM DIAMANT
Regeneruje, ujędrnia, przywraca blask


Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Jak się okazuje nie tylko te, które można nosić. EISENBERG Paris przedstawia wyjątkowe Serum Diamentowe zawierające najprawdziwszy diamentowy pył. Kosmetyk ten to swego rodzaju koncentrat rozświetlający i regenerujący, który intensywnie nawilża i odbudowuje zmęczoną i pozbawioną witalności skórę twarzy. Ponadto specjalny kompleks Stymulator Syntezy Protein Zespolenia Skóry Właściwej z Naskórkiem wspomaga wygładzanie zmarszczek, dzięki czemu stają się one mniej widoczne.


SERUM DIAMENTOWE EISENBERG – Serum do pielęgnacji twarzy i szyi z aktywnymi składnikami nowej generacji jak prawdziwy pył DIAMENTOWY, który stymuluje mikrocyrkulację, ujednolica cerę i przywraca jej blask. Kolejnymi budulcami serum są: wyjątkowy, silnie regenerujący kompleks, S.P.J.D.E.* oraz wyciąg z Gorysza wybrany ze względu na jego silne działanie odbudowujące. Skóra twarzy jest rozświetlona, jędrna, zmarszczki wyraźnie wygładzone i zredukowane. Intensywna pielęgnacja skóry zmęczonej i pozbawionej witalności.


Zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, za sprawą których skutecznie zapobiega procesom starzenia:

•    prawdziwy Pył Diamentowy - pobudza mikrocyrkulację, poprawia cerę

•    S.P.J.D.E. (Stymulator Syntezy Protein Zespolenia Skóry Właściwej z Naskórkiem) – zapewnia intensywne działanie przeciwstarzeniowe i ujędrniające

•    Wyciąg z Gorysza – wspomaga gojenie się skóry i odbudowuje uszkodzony naskórek

•    Prowitamina B5 - nawilża, stymuluje proliferację komórek

•    Formuła Trio-Moléculaire® - zawiera 3 aktywne molekuły
    Enzymy – REGENERUJĄ - Działanie keratoliczne, biotechnologiczne molekuły, regenerujące skórę poprzez usunięcie korneocytów, które sprawiają, że skóra jest gruba, szara i zmęczona. Sprzyjają doskonałemu wchłanianiu przez skórę składników aktywnych i gwarantują lepszą strukturę płaszcza lipidowego.
    Cytokiny – STYMULUJĄ - molekuły będące kluczem do samoregulacji na poziomie komórkowym, są peptydowymi „posłańcami” niektórych komórek (białe krwinki, komórki układu immunologicznego). Oddziałują na receptory innych komórek, aby pobudzić wiele procesów życiowych, w tym regenerację komórek. Cytokiny zawarte w produktach EISENBERG są wyciągami pochodzącymi z mleka. To wyselekcjonowane polipeptydy (grupa aminokwasów) o uregulowanej i sprawdzalnej aktywności biologicznej.
    Biostymuliny – DOTLENIAJĄ - wyciągi z młodych pędów buka, dotleniają komórki, są więc dla nich źródłem energii, i pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu tonizują i ujędrniają.

SPOSÓB UŻYCIA – Rano i/lub wieczorem delikatnie wmasować w starannie oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Uzupełnić kosmetykiem na dzień lub na noc.

Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Sephora.