wróć do listy

Énergie Or Złota energia

Énergie Or Złota energia

EISENBERG Linia EXCELLENCE

Énergie Or
Złota energia

Cena:1069 zł
Pojemność:50 ml

Énergie Or
Złota energia
Pielęgnacja na dzień

Skóra z biegiem lat traci swoją sprężystość i witalność, a komórki regenerują się wolniej. Długoletnie badania specjalistów EISENBERG pozwoliły na stworzenie ENERGIE OR z linii Excellence. Swoją unikalną formułę opiera na połączeniu niezwykłych składników o nadzwyczajnym działaniu. Stres oksydacyjny komórek zmniejszany jest za pośrednictwem peptydów jedwabiu pokrytych warstwą czystego złota. Komórki z kolei są stymulowane do pracy za pośrednictwem Oligo-mineralnego kompleksu Magnez – Cynk – Mangan – Sód. Pielęgnacja na dzień Eisenberg doskonale niweluje widoczność zmarszczek i wspomaga odnowę komórkową skóry.


ENERGIE OR EISENBERG - Luksus i przyjemność skutecznej formuły: Peptydy Jedwabiu pokryte cienką warstwą Czystego Złota zmniejszają stres oksydacyjny komórek; stymulator metabolizmu komórkowego ujędrnia i tonizuje, a Oligo-mineralny Kompleks Magnez - Cynk - Mangan - Sód stymuluje pracę komórek i odżywia naskórek. Wspaniale nawilżona skóra długo w ciągu dnia oraz wyjątkowe działanie przeciwstarzeniowe! Źródło oligoelementów i energii komórkowej.

 

Doskonała baza pod makijaż. Intensywna, wyjątkowo skuteczna pielęgnacja na dzień, która regeneruje i chroni skórę zmęczoną i pozbawioną witalności. Połączenie składników aktywnych z wysoko stężoną witaminą E oraz wyjątkowo esencjonalnego natężenia Formuły Trio-Moléculaire® zachwyca zarówno esencjonalnością, teksturą jak i komfortem podczas jego aplikacji.


Sposób użycia: Najlepiej nakładać rano po Serum Diamentowym, na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Sephora.