wróć do listy

LOTION APAISANTE Tonik Łagodzący

LOTION APAISANTE Tonik Łagodzący

EISENBERG Linia PURE WHITE

LOTION APAISANTE
Tonik Łagodzący

Cena:229 zł
Pojemność:200 ml

 

LOTION APAISANTE
Tonik Łagodzący

Odświeża oraz rozjaśnia skórę twarzy, szyi i dekoltu


Twarz stanowi naszą wizytówkę. To na niej skupia się uwaga spotykanych przez nas osób, bez znaczenia czy są to bliscy, znajomi czy partnerzy biznesowi. Warto więc zapewnić skórze twarzy odpowiednią pielęgnację. Konieczny jest właściwy tonik, który jest niezbędny do utrzymania prawidłowego pH skóry. Zapewnia to Lotion Apaisante EISENBERG, który doskonale łagodzi, odświeża i rozjaśnia cerę dzięki właściwościom m.in. Róży Damasceńskiej, stokrotki Pospolitej czy wody Chabrowej.


LOTION APAISANTE EISENBERG - Idealnie dobrana formuła uzupełniająca demakijaż twarzy, szyi i dekoltu dzięki właściwościom łagodzącym i odblokowującym wody z Róży Damasceńskiej i wody Chabrowej. Odświeżający tonik rozjaśnia cerę dzięki połączeniu wyciągu z kwiatów Stokrotki Pospolitej i Witaminy C. Nie zawiera perfum ani barwników i jest testowany oftamologicznie. Może być stosowany na wszystkie rodzaje skóry i wśród osób w każdym wieku.

DODATKOWE SKŁADNIKI:
•    Róża Damasceńska - działa gojąco, łagodząco, nawilżająco i antyseptycznie, polecany jest przy drobnych ranach i poparzeniach oraz w formie okładów na podrażnione i zmęczone powieki.
•    Woda Chabrowa - ma właściwości przeciwobrzękowe

SPOSÓB UŻYCIA - aby uzupełnić rytuał oczyszczenia lub odświeżyć skórę w ciągu dnia, delikatnie rozprowadzić i wklepać nasączonym wacikiem w twarz, szyję i dekolt.