wróć do listy

CRÈME DE JOUR SPF50 Krem na Dzień SPF50

CRÈME DE JOUR SPF50 Krem na Dzień SPF50

EISENBERG Linia PURE WHITE

CRÈME DE JOUR SPF50
Krem na Dzień SPF50

Cena:439 zł
Pojemność:50 ml

CRÈME DE JOUR SPF50
Krem na Dzień SPF50
Nawilżenie i intensywna ochrona przed promieniami UV


Słońce jest niezbędne do funkcjonowania człowieka – wpływa korzystnie na samopoczucie, pobudza wydzielanie hormonów i umożliwia syntezę witaminy D. Jednak nadmierne bądź nieumiejętne korzystanie z kąpieli słonecznych może przynieść niepożądane skutki. Nasza skóra wymaga odpowiedniej ochrony, aby w ciągu każdego dnia nie była narażona na przedwczesne starzenie się wywołane oddziaływaniem promieniowania UV. Crème de Jour SPF50 EISENBERG dzięki swojej innowacyjnej technologii i zastosowaniu składników aktywnych doskonale się sprawdza w codziennej pielęgnacji. Ten przeciwstarzeniowy krem na dzień posiada bardzo wysoki współczynnik ochrony SPF50, co sprawia, że nowoczesne i świadome kobiety mogą funkcjonować całe dnie na świeżym powietrzu.

CRÈME DE JOUR SPF50 EISENBERG - Nawilżający krem anti-age na dzień z wysoką ochroną SPF 50+ PA +++, niezbędny aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Połączenie skutecznych filtrów przeciwsłonecznych najnowszej generacji i Witaminy E, która wzmacnia ich właściwości, chroni i działa antyoksydacyjnie. Wyciąg z kwiatów Stokrotki Pospolitej i Witamina C zapobiegają powstawaniu brązowych plam i pozwalają uzyskać jednolitą i rozświetloną cerę. Stanowi idealną bazę pod makijaż. Nie zawiera perfum ani barwników.

DODATKOWY SKŁADNIK:
•    Witamina E - wygładza, nawilża, redukuje zmarszczki, działa przeciwzapalnie i neutralizuje wolne rodniki

SPOSÓB UŻYCIA - stosować codziennie rano, najlepiej po Correcteur Lumière i Crème Contour des Yeux. Delikatnie rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie. Na koniec można nałożyć makijaż.