wróć do listy

CRÈME BLANCHE POUR LES MAINS & ONGLES Biały Krem Do Dłoni i Paznokci

CRÈME BLANCHE POUR LES MAINS & ONGLES Biały Krem Do Dłoni i Paznokci

EISENBERG Linia PURE WHITE

CRÈME BLANCHE POUR LES MAINS & ONGLES
Biały Krem Do Dłoni i Paznokci

Cena:349 zł
Pojemność:75 ml

CRÈME BLANCHE POUR LES MAINS & ONGLES
Biały Krem Do Dłoni i Paznokci

Intensywna regeneracja, odżywienie i rozświetlenie


Niewielka grupa kobiet jest świadoma, że skóra dłoni jest niezwykle delikatna, a dodatkowo narażona na wiele szkodliwych czynników jak niesprzyjająca pogoda, detergenty czy zanieczyszczenia. Wpływ wszystkich tych czynników nie tylko oddziaływuje na strukturę skóry dłoni i płytki paznokci, ale również na ich koloryt. Aby zapobiec tego typu zmianom należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Crème Blanche pour les Mains et Ongles to aksamitny krem zapewniający nie tylko intensywną regenerację, odżywienie i rozświetlenie, ale również ochronę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB.

CRÈME BLANCHE POUR LES MAINS & ONGLES EISENBERG - Bogaty krem ochronny SPF15, PA+++ do dłoni, które stają się wyraźnie młodsze. Wyciąg z kwiatów Stokrotki Pospolitej i Witamina C gwarantują intensywne działanie przeciwstarzeniowe, antyoksydacyjne i rozjaśniające oraz skutecznie zapobiegają powstawaniu przebarwień. Aksamitna tekstura zawierająca Masło Karite intensywnie odbudowuje i pozwala odzyskać bardziej miękkie i gładkie dłonie od pierwszego użycia. Prowitamina B5 wzmacnia paznokcie. Nie zawiera perfum ani barwników.

DODATKOWE SKŁADNIKI:
•    Masło Karite - ma właściwości odbudowujące i regenerujące niezbędne w pielęgnacji zniszczonej i suchej skóry.
•    Prowitamina B5 - poprawia nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się ona miękka i bardziej elastyczna. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwzapalne, pomaga leczyć drobne rany (skaleczenia, otarcia, pęcherze) i działa łagodząco.

SPOSÓB UŻYCIA - aplikować małą ilość kremu tak często, jak to konieczne, szerokimi ruchami od palców do nadgarstków. Wmasowywać także w paznokcie i wokół nich ruchami okrężnymi.