wróć do listy

SOS BOUTONS SOS KROSTY

SOS BOUTONS SOS KROSTY

EISENBERG Linia START

SOS BOUTONS
SOS KROSTY

Cena:129 zł 
Pojemność:20 ml

START, NOWE PRODUKTY PIELĘGNACJI W MIEŚCIE, SZANUJĄCE POTRZEBY SKÓRY KOBIET I MĘŻCZYZN. Stworzona jako gama 7 uzupełniających się i łatwych w użyciu kosmetyków, pozwala przeżyć pierwsze doświadczenie z Marką oraz zapoznać się z efektami i jakością formuł EISENBERG. START odpowiada potrzebom każdego, także ludzi młodych i mieszkańców miast narażonych na szkodliwe oddziaływanie środowiska miejskiego. Aby walczyć ze szkodliwymi czynnikami życia codziennego, jak stres, zmęczenie, zanieczyszczenie środowiska w mieście, niezrównoważony tryb życia, badania EISENBERG połączyły innowacyjność high-tech ze 100% naturalnymi i nadzwyczaj skutecznymi składnikami aktywnymi. Formuły START zapewniają działanie ochronne, antyoksydacyjne i zabezpieczające przed zanieczyszczonym środowiskiem, szanując jednocześnie skórę: są testowane dermatologicznie, nie zawierają olejów mineralnych, ftalanów, parabenów i barwników.

Aby walczyć z agresją środowiska miejskiego dzień po dniu. Aby szybko i delikatnie usunąć wszystkie zanieczyszczenia oraz makijaż. Aby zwęzić pory, skorygować niedoskonałości, usunąć krosty oraz przygotować
skórę do dalszej pielęgnacji.

START-CLEAN: prostota i skuteczność w ukierunkowanych produktach, aby doskonale oczyścić skórę.

SOS BOUTONS
SOS KROSTY

Świeży żel łączący właściwości antybakteryjne Wyciągu z kory Wierzby Czarnej z działaniem oczyszczającym i immunostymulującym Wyciągu z Mikroalg. Szybka kuracja na krosty, czysta skóra. Testowany dermatologicznie.

Jak stosować?

Wklepywać kilka razy dziennie na niedoskonałości i krosty. Omijać kontur oczu.

Kluczowe składniki:

WYCIĄG Z PORTULAKI POSPOLITEJ Składnik, który skutecznie ogranicza powstawanie wolnych rodników i koi skórę dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym, nawilżającym oraz chroniącym
DNA. Łagodzi swędzenie i przynosi skórze komfort.

WYCIĄG Z NASION MORINGI OLEJODAJNEJ Peptyd, o działaniu oczyszczającym i chroniącym przed zanieczyszczeniami środowiska, pochodzi z nasion Moringi Olejodajnej nazywanej także „cudownym drzewem”. Jest niezwykle doceniany za swoje nadzwyczajne właściwości dla zdrowia i skóry. Jako naturalny składnik aktywny posiada podwójne działanie; głęboko oczyszcza i chroni przed zanieczyszczonym środowiskiem. Skóra odzyskuje blask i zdrowy wygląd.

WYCIĄG Z MIKROALG

WITAMINA PP LUB B3

WYCIĄG Z KORY

WIERZBY CZARNEJ

KWAS HIALURONOWY

EISENBERG_Press Release START.pdf