wróć do listy

DÉFENSE ANTI-POLLUTION PIELĘGNACJA OCHRONNA PRZED ZANIECZYSZCZENIEM ŚRODOWISKA

DÉFENSE ANTI-POLLUTION PIELĘGNACJA OCHRONNA PRZED ZANIECZYSZCZENIEM ŚRODOWISKA

EISENBERG Linia START

DÉFENSE ANTI-POLLUTION
PIELĘGNACJA OCHRONNA PRZED
ZANIECZYSZCZENIEM ŚRODOWISKA

Cena:239 zł
Pojemność:50 ml

START, NOWE PRODUKTY PIELĘGNACJI W MIEŚCIE, SZANUJĄCE POTRZEBY SKÓRY KOBIET I MĘŻCZYZN. Stworzona jako gama 7 uzupełniających się i łatwych w użyciu kosmetyków, pozwala przeżyć pierwsze doświadczenie z Marką oraz zapoznać się z efektami i jakością formuł EISENBERG. START odpowiada potrzebom każdego, także ludzi młodych i mieszkańców miast narażonych na szkodliwe oddziaływanie środowiska miejskiego. Aby walczyć ze szkodliwymi czynnikami życia codziennego, jak stres, zmęczenie, zanieczyszczenie środowiska w mieście, niezrównoważony tryb życia, badania EISENBERG połączyły innowacyjność high-tech ze 100% naturalnymi i nadzwyczaj skutecznymi składnikami aktywnymi. Formuły START zapewniają działanie ochronne, antyoksydacyjne i zabezpieczające przed zanieczyszczonym środowiskiem, szanując jednocześnie skórę: są testowane dermatologicznie, nie zawierają olejów mineralnych, ftalanów, parabenów i barwników.

Przesuszenie jest skutkiem kilku czynników zewnętrznych: klimatyzacja, ogrzewanie, styl życia, stres, zmęczenie, zanieczyszczone środowisko. Nawilżenie odpowiednio dobrane do rodzaju skóry jest podstawowym gestem anti-age, aby była ona rozświetlona, gładka i pełna blasku.

START-HYDRA: prostota i skuteczność w produktach na dzień i na noc, które przywracają idealne i odpowiednie dla skóry nawilżenie oraz codziennie odbudowują barierę ochronną skóry.

DÉFENSE ANTI-POLLUTION
PIELĘGNACJA OCHRONNA PRZED ZANIECZYSZCZENIEM ŚRODOWISKA


Posiada aksamitną teksturę i została wzbogacona naturalnymi składnikami aktywnymi o właściwościach antyoksydacyjnych i chroniących przed zanieczyszczeniem środowiska, które zapobiegają odwodnieniu. Skóra jest miękka, wypoczęta i sprężysta.

Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Jak stosować?
Rano i wieczorem na oczyszczoną twarz, kontur oczu i szyję.

Kluczowe składniki:

WYCIĄG Z PORTULAKI POSPOLITEJ Składnik, który skutecznie ogranicza powstawanie wolnych rodników i koi skórę dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym, nawilżającym oraz chroniącym
DNA. Łagodzi swędzenie i przynosi skórze komfort.

WYCIĄG Z NASION MORINGI OLEJODAJNEJ Peptyd, o działaniu oczyszczającym i chroniącym przed zanieczyszczeniami środowiska, pochodzi z nasion Moringi Olejodajnej nazywanej także „cudownym drzewem”. Jest niezwykle doceniany za swoje nadzwyczajne właściwości dla zdrowia i skóry. Jako naturalny składnik aktywny posiada podwójne działanie; głęboko oczyszcza i chroni przed zanieczyszczonym środowiskiem. Skóra odzyskuje blask i zdrowy wygląd.

NATURALNA WITAMINA E

KWAS HIALURONOWY

EISENBERG_Press Release START.pdf