wróć do listy

HAPPINESS HAPPY

HAPPINESS HAPPY

EISENBERG KOLEKCJA PERFUM HAPPINESS

HAPPINESS HAPPY

Cena:30 ml/ 50 ml/ 100 ml
Pojemność:345 zł/ 459 zł/ 699 zł 

 

#ZnajdźSwojeSzczęście z najnowszą kolekcją perfum Happines!

Najnowsza kolekcja zapachów EISENBERG Paris Happiness jest zaproszeniem do wolności, piękna oraz celebrowania radości. Linia została stworzona z miłością i pasją dla tych, którzy żyją pełnią życia. Niepowtarzalne i różnorodne nuty słonecznych cytrusów, pachnących kwiatów, podnoszącej na duchu zieleni, sprawią, że od razu zapragniesz je mieć! 
        
ŻYJ SZCZĘŚCIEM!
ŻYJ MŁODOŚCIĄ!
ŻYJ PIĘKNEM!

I odkryj trzy uniwersalne propozycje unikatowych zapachów EISENBERG Paris dedykowanych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn!

Zapach może przywoływać szczęśliwe chwile, wzbudzać wiele pozytywnych uczuć, skojarzeń oraz wyjątkowych wspomnień, które możemy ponownie przeżyć. Posiada zdolność wzbudzania radości, poprawiania humoru i dawania energii, te niezwykłe właściwości były inspiracją do opracowania kolekcji zapachów Happiness. 

Wybierz swój własny zapach, który sprawi, że będziesz czuć się pięknie na co dzień! Pobudzające, odświeżające i ponadczasowe zapachy Happiness niosą ze sobą witalność,  powiew optymizmu i blasku, dodatkowo swobodnie dopasowują się do każdej okazji, stylu życia czy pór roku. Co najważniejsze – są dedykowane dla każdego. Celebrujemy w ten sposób przesłanie, że każdy, bez względu na płeć, powinien nosić zapach, który jest odzwierciedleniem indywidualnego postrzeganego otaczającego go świata. Świeżość otulających nut każdego z zapachów uzewnętrznia się w przezroczystości flakonów, 
a mieniące się bladożółte kolory odzwierciedlają figlarny charakter kolekcji. Korek, w kolorze kości słoniowej, zaprasza do radości przy każdym rozpyleniu!

HAPPINESS HAPPY
KWIATOWYPUDROWY

Uszlachetnione subtelną łagodnością Frezji serce, rozwija się, komponując porywcze i zwiewne nuty. Pudrowa lekkość Mimozy i Heliotropu dodaje słodkości i czułości. Happy dojrzewa karesem pobudzającej Bergamotki, muśnięciem Piżma i wykwintnego Drzewa Sandałowego, by zaowocować radosną nutą. Odrobina delikatnej zielonej słodyczy, szczypta zwiewnej świeżości - najlepsze pocieszenie każdego dnia.


Żyj  szczęściem!

Produkty EISENBERG Paris dostępne są stacjonarnie w SEPHORA i na www.sephora.pl.
 

EISENBERG Paris_KOLEKCJA HAPPINESS - informacja prasowa_final.pdf