wróć do listy

PURIFYING FACIAL EXFOLIATOR

PURIFYING FACIAL EXFOLIATOR

EISENBERG MEN

PURIFYING FACIAL EXFOLIATOR

Cena:285 zł
Pojemność:75 ml

PURIFYING FACIAL EXFOLIATOR

Dokładnie oczyszcza skórę


Słowo peeling jeszcze do niedawna było dla mężczyzn zagadką. Jednak wiele się zmieniło w świadomości panów odnośnie korzystania z kosmetyków. Coraz chętniej stosują różne produkty pielęgnacyjne. Oczyszczający peeling do twarzy EISENBERG jest dostosowany do męskiej skóry. Wzbogacony w drobinki skały wulkanicznej oraz witaminę E dokładnie oczyszcza skórę, ułatwia golenie jak również odpowiednio wygładza. Dodatkową zaletą jest zawartość formuły Trio-Moléculaire®, która regeneruje, stymuluje i dotlenia skórę.

Drobinki Skały Wulkanicznej oraz mikrokapsułki Witaminy E pozwalają natychmiast odzyskać miękką, gładką i czystą skórę. Regularne stosowanie żelu ułatwia golenie. Dostosowany jest do wszystkich rodzajów cery oraz dla osób w każdym wieku. 

SPOSÓB UŻYCIA – Delikatnie wmasować w wilgotną skórę twarzy do momentu rozpuszczenia się niebieskich mikrokapsułek witaminowych. Zaraz po wytworzeniu lekkiej piany starannie spłukać wodą i dokładnie osuszyć skórę. Stosować 1 lub 2 raz w tygodniu w zależności od potrzeb. Najlepiej stosować wieczorem, przed porannym goleniem, aby podnieść włoski zarostu (przy skórze normalnej/grubej)

Oczyszczający peeling do twarzy EISENBERG to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie Formuły Trio-Moléculaire®, która stanowi serce całej linii kosmetyków EISENBERG

•    Drobinki Skały Wulkanicznej – przyspieszają mikrocyrkulację i metabolizm komórkowy, dzięki czemu naskórek pozostaje idealnie wygładzony oraz miękki.
•    Witamina E – to antyoksydant, naturalny konserwant. Wzmacnia system obronny skóry, wspomaga regenerację po ekspozycji na światło słoneczne i gojenie się ran. Wygładza, nawilża, redukuje zmarszczki, działa przeciwzapalnie. 


Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Sephora i na sephora.pl