wróć do listy

ANTYCELLULITOWY BALSAM DO CIAŁA

ANTYCELLULITOWY BALSAM DO CIAŁA

ZO® Skin Health ZO® SKIN HEALTH PIELĘGNACJA CIAŁA

ZO® SKIN HEALTH CELLULITE CONTROL

Cena:410 zł
Pojemność:150 g

 

 

CELLULITE CONTROL to preparat do ciała o właściwościach antycellulitowych. Zapewnia natychmiastowy efekt ujędrniający, widocznie poprawia strukturę skóry oraz zmniejsza widoczność cellulitu. Zawarte w produkcie składniki uaktywniają enzymy niszczące komórki tłuszczowe. Formuła produktu wygładza skórę i pomaga w zniwelowaniu „pomarańczowej skórki”. Działa przez całą dobę, aby zapobiegać powstawaniu nowych objawów cellulitu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Ekstrakt z planktonu: substancja głęboko nawilżająca, łagodząca i wzmacniająca skórę, zapewnia efekt wyszczuplenia i ujędrnienia. Wygładza skórę.
Izomerat sacharydowy: zapobiega odkładaniu się nowych komórek tłuszczowych.
Alginian metylosilanolowo karboksymetylowej teofiliny: wpływa na poprawę konturu ud.
Fosfatydylocholina: pomaga w minimalizacji widocznych oznak cellulitu, powoduje zmniejszenie komórek tłuszczowych, działając na procesy modelowania sylwetki.

JAK APLIKOWAĆ?
Stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem na czystą, suchą skórę. Nakładać obficie na części ciała dotknięte cellulitem i ich okolice zwłaszcza na biodra, uda i pośladki.

ZO ® SKIN SKIN HEALTH - Kilka słów o marce
ZO ® SKIN SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa Dr Zein’a Obagi, eksperta w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu-Derm i peeling Blue Peel, co pozwoliło Mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry. Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze, uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata. W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry. Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Obagi stał się synonimem holistycznej i efektywnej pielęgnacji skóry. Ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry, a swoje nowatorskie i uznane w świecie naukowym podejście w całości zawarł w marce ZO Skin Health.

informacja prasowa CELLULIT CONTROL.pdf GBL CelluliteControl.jpg