wróć do listy

DAILY SHEER SPF 50 NOWOŚĆ!

DAILY SHEER SPF 50 NOWOŚĆ!

ZO® Skin Health ZO® SKIN HEALTH Ochrona przeciwsłoneczna

DAILY SHEER SPF 50 NOWOŚĆ! 

TRANSPARENTNY KREM Z FILTREM

Cena:325 zł
Pojemność:45 ml

 

 

ZO Skin Health prezentuje unikatowe podejście do pielęgnacji skóry. Są to zastosowania o charakterze terapeutycznym wprowadzane do codziennej pielęgnacji domowej pod kontrolą lekarza lub kosmetologa.

Marka ZO Skin Health, pod kierunkiem Dr. Obagi, stworzyła linię ochrony przeciwsłonecznej, która odpowiada za prawidłowe zabezpieczenie skóry przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UVA/UVB, HEV i IR-A. Ochrona przeciwsłoneczna stanowi kluczowy, ostatni krok w każdym protokole pielęgnacyjnym ZO Skin Health. Preparaty skutecznie chronią naszą skórę przed promieniowaniem, a składniki antyoksydacyjne zmniejszają szkodliwy wpływ wolnych rodników. 

DAILY SHEER SPF 50 to lekki krem, który szybko się wchłania i pozostawia transparentne, matowe wykończenie. Wyposażony w odpowiednią kompozycję filtrów chemicznych skutecznie zabezpiecza skórę przed całym spektrum promieniowania UVA i UVB, a także światłem HEV oraz promieniowaniem IR-A. Dzięki obecności składników o działaniu nawilżającym i matującym, idealnie sprawdza się także jako baza pod makijaż. Jego formuła jest odporna na wodę i pot. Idealny dla osób uprawiających sport. Zapewnia trwałą ochronę podczas aktywności, jednocześnie nawilżając skórę i zapobiegając jej przesuszeniu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
•    Avobenzon 3%: filtr chemiczny zapewniający ochronę przed promieniowaniem UVA w pełnym zakresie 
•    Oktokrylen 3%, oktinoksat 5%, homosalat 10%, salicylan oktylu 5% należą do grupy filtrów chemicznych zapewniające fotostabilność i ochronę przed promieniowaniem UVB;
•    Frakcjonowana melanina: chroni skórę przed błękitnym/fioletowym światłem, emitowanym także przez smartfony, tablety, laptopy, światła LED i inne. Pomaga przeciwdziałać skutkom stresu oksydacyjnego. 
•    ZOX12TM: kompleks antyoksydacyjny uwalniający substancje czynne (zamknięte 
w mikrokapsułkach witaminy A, C i E) w ciągu 12 godzin. Pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki i zapobiega pojawianiu się przedwczesnych oznak starzenia w przyszłości. Osłania również skórę przez szkodliwym promieniowaniem podczerwonym (IR).
•    Gliceryna, glikol propylenowy: to składniki odpowiedzialne za utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia skóry.
 

JAK APLIKOWAĆ?
Krem należy nałożyć na skórę twarzy i/lub ciała 15 minut przed wyjściem na słońce. To czas potrzebny do utworzenia fotostabilnego filmu na powierzchni skóry. Wmasować w skórę, by zapewnić równomierne krycie. Powtarzać aplikację co 80 minut lub po każdym pływaniu, aktywności sprzyjającej poceniu się i wycieraniu ręcznikiem.

 

ZO ® SKIN SKIN HEALTH - Kilka słów o marce 
ZO ® SKIN SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa Dr Zein’a Obagi, eksperta w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu-Derm i peeling Blue Peel, co pozwoliło Mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry. Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze, uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata. W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry. Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Obagi stał się synonimem holistycznej i efektywnej pielęgnacji skóry. Ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry, a swoje nowatorskie i uznane w świecie naukowym  podejście w całości zawarł w marce ZO Skin Health.

 

informacja prasowa_ZO Skin Health_DAILY SHEER SPF 50.pdf INTL Daily Sheer - Reflection.png INTL Daily Sheer.png