wróć do listy

PREPARAT PRZYSPIESZAJĄCY ZŁUSZCZANIE

PREPARAT PRZYSPIESZAJĄCY ZŁUSZCZANIE

ZO® Skin Health ZO® SKIN HEALTH ANTI-AGING

ZO® SKIN HEALTH EXFOLIATION ACCELERATOR

Cena:320 zł
Pojemność:50 ml

 

 

ZO Skin Health prezentuje unikatowe podejście do pielęgnacji skóry. Są to zastosowania o charakterze terapeutycznym wprowadzane do codziennej pielęgnacji domowej pod kontrolą lekarza lub kosmetologa.

EXFOLIATION ACCELERATOR to preparat, którego formuła jest oparta na kompleksie kwasu glikolowego i mlekowego, pomaga usuwać martwe komórki naskórka i odblokowuje pory. Ma odpowiednio obniżone pH by wspomagać leczenie trądziku. Zawiera składniki przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia oraz regenerujące uszkodzoną skórę. Wspomaga naprawę i odbudowę funkcji barierowych. Stosowanie preparatu pogłębia penetrację składników aktywnych wpływa na poprawę struktury skóry, redukuje zmiany trądzikowe i niweluje skutki uszkodzeń słonecznych.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Kompleks 10% kwasu glikolowego i kw. mlekowego: zapewnia delikatne złuszczanie i stymuluje odnowę naskórka.
Ekstrakt z kwiatów rumianku i sok z liści aloesu: mają właściwości łagodzące, kojące i nawilżające; ekstrakt z kwiatów rumianku działa oczyszczająco i zmniejsza stan zapalny.
Gliceryna, trigiceryd kaprylowo-kaprynowy, olej z nasion krokosza barwierskiego, skwalen: odpowiadają za nawilżenie oraz tworzenie ochronnego filmu na skórze, który zapobiega nadmiernej utracie wody, a także uzupełnia niedobory lipidów w warstwie rogowej naskórka.

JAK APLIKOWAĆ?
Preparat należy stosować codziennie rano lub wg wskazań. Nałożyć na oczyszczoną skórę Aplikujemy na twarz 1-2 porcje produktu lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Preparat Exfolation Accelerator jest dodawany do protokołów ZO w celu przyspieszenia złuszczania i wzmocnienia działania terapii.

Protokół odpowiedni dla Twojej skóry dobierzesz z lekarzem lub kosmetologiem podczas konsultacji, którą odbędziesz w klinikach pracujących z marką ZO.

informacja prasowa ZO SKIN HEALTH EXFOLIATION ACCLELERATOR.pdf zo_GBL-Exfoliation-Accelerator.png