wróć do listy

PEELING ENZYMANTYCZNY

PEELING ENZYMANTYCZNY

ZO® Skin Health ZO® SKIN HEALTH ANTI-AGING

ZO® SKIN HEALTH ENZYMATIC PEEL

Cena:340 zł
Pojemność:50 ml

 

 

ZO Skin Health prezentuje unikatowe podejście do pielęgnacji skóry. Są to zastosowania o charakterze terapeutycznym wprowadzane do codziennej pielęgnacji domowej pod kontrolą lekarza lub kosmetologa.

ENZYMATIC PEEL to skuteczny peeling enzymatyczny, z dodatkiem kwasów AHA. Powoduje subtelne i stopniowe złuszczanie skóry. Zawiera enzymy proteolityczne, które pomagają regulować problemy z nadmiernym rogowaceniem, przebarwieniami, zmianami trądzikowymi i nierówną, szorstką powierzchnią skóry. Oprócz złuszczania, ma właściwości nawilżające i wzmacnia barierę lipidową naskórka.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Papaina, bromelaina, kwas glikolowy (AHA): zapewniają enzymatyczne i chemiczne złuszczanie w celu usunięcia martwych komórek naskórka.
Digliceryna, olej z nasion kukui i olej z krokosza barwierskiego: uzupełnia nawilżenie i lipidy w celu odbudowy
i wzmocnienia bariery skórnej.
Wyciąg z brokułu (brassica oleracea italica), olej z nasion słonecznika: składniki wykazujące działanie przeciwzapalne, dzięki swoim właściwościom pomagają łagodzić podrażnienia skóry.

JAK APLIKOWAĆ?
Preparat należy nałożyć na oczyszczoną skórę. Pozostawić na 1-3 godzin ale częściej na całą noc. W przypadku krótszej aplikacji, dokładnie usunąć wszelkie pozostałości preparatu przed zastosowaniem innych produktów ZO®. Stosować 2-3 razy w tygodniu. Enzymatic Peel jest dodawany do protokołów ZO w celu przyspieszenia złuszczania i wzmocnienia działania terapii.

Protokół odpowiedni dla Twojej skóry dobierzesz z lekarzem lub kosmetologiem podczas konsultacji, którą odbędziesz w klinikach pracujących z marką ZO.

ZO ® SKIN SKIN HEALTH - Kilka słów o marce
ZO ® SKIN SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa Dr Zein’a Obagi, eksperta w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu-Derm i peeling Blue Peel, co pozwoliło Mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry. Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze, uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata. W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry. Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Obagi stał się synonimem holistycznej i efektywnej pielęgnacji skóry. Ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry, a swoje nowatorskie i uznane w świecie naukowym podejście w całości zawarł w marce ZO Skin Health.

informacja prasowa ZO SKIN HEALTH ENZYMATIC PEEL.pdf zo_GBL-Enzymatic-Peel.png