wróć do listy

EKOAMPUŁKA 3 ANTYOKSYDACYJNA

EKOAMPUŁKA 3 ANTYOKSYDACYJNA

PAT&RUB BY KINGA RUSIN EKOAMPUŁKI - PIELĘGNACJA TWARZY

EKOAMPUŁKA 3 ANTYOKSYDACYJNA

Cena:189,00 zł
Pojemność:30 ml

 

 

Intensywna kuracja antyoksydacyjna, która zapewnia poprawę kondycji skóry. Zawiera wyłącznie naturalne składniki o właściwościach przeciwrodnikowych, które pomagają odtworzyć prawidłową strukturę uszkodzonych cząsteczek oraz opóźnić procesy starzenia się skóry. Ekoampułka 3 działa nawilżająco, wygładza skórę oraz zmniejsza widoczność nawet głębokich zmarszczek. Rozjaśnia przebarwienia oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dzięki substancjom zmiękczającym, sprawia, że skóra staje się miękka i aksamitna w dotyku.

Swoje właściwości zawdzięcza w 100% naturalnym składnikom, wśród których znajdują się m.in.:

KOENZYM Q10* – substancja odżywcza znajdująca się w każdej komórce ludzkiego organizmu. Jest katalizatorem niezbędnych procesów zachodzących w komórkach, bierze udział w wymianie tlenowej i energetycznej. Dotlenia i dostarcza komórkom energię niezbędną do ich regeneracji i odnowy.

SUPEROX-C* – ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu, unikalnej i znanej jako najbogatsze na świecie źródło stabilnej formy witaminy C. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych, stymuluje pro-kolagen I i syntezę kwasu hialuronowego. Skóra pozostaje gładka, a przebarwienia mniej widoczne.

GLYCOHYAL LW* – substancja nawilżająca i łagodząca podrażnienia, stanowi połączenie mukopolisacharydów oraz niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Dzięki bardzo małemu rozmiarowi wnika w naskórek, by jeszcze skuteczniej nawilżyć skórę.

EKTOINA – wytwarzana przez ekstremofile – mikroorganizmy żyjące w skrajnie niesprzyjających warunkach środowiska. Chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wysoka temperatura, suchość lub promieniowanie UV. Znana w kosmetologii ze względu na właściwości ochronne i nawilżające skórę.  

EMOLIENTY – lekkie lipidy pochodzenia naturalnego, które zmiękczają skórę
i pozostawiają na niej aksamitną powłokę.

 

*niektóre spośród ulepszonych składników lub komponentów nowej generacji w ramach formuły Pat&Rub 2.0.

PATRUB_EKOAMPUŁKA-3_ANTIOX-DO-TWARZY.png PATRUB_EKOAMPUŁKA-3_ANTIOX-DO-TWARZY_OPAKOWANIE.png PATRUB-INFORMACJA-PRASOWA-FACE-LINE-EKOAMPUŁKA-3-ANTYOKSYDACYJNA.pdf