wróć do listy

SZAMPON BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ

SZAMPON BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ

BARWA BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ

SZAMPON BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ

Cena:6,99 zł
Pojemność:300 ml 

 

 

                                                                Z MYŚLĄ O KOBIETACH


MÓWI SIĘ, ŻE KOBIETY MOŻNA PORÓWNAĆ DO KWIATÓW. POTRAFIĄ, JAK ONE ZACHWYCAĆ URODĄ I DELIKATNOŚCIĄ. WARTO PIELĘGNOWAĆ TE CECHY, DLATEGO WŁAŚNIE Z MYŚLĄ O NICH POWSTAŁA NOWA LINIA BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ. 

Kobieta piękna to kobieta spełniona, świadoma, akceptująca upływ czasu. Nie musi nic udowadniać, nikogo udawać. Wie, że życie w zgodzie z naturą sprzyja urodzie i dobremu samopoczuciu. Najpiękniejsze cechy uwidaczniają się, gdy osiągamy dojrzałość emocjonalną i duchową. Powinno się wtedy odetchnąć i cieszyć pełnią życia. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji można zatrzymać także to, co najpiękniejsze w naszej urodzie. 


URODA (Z) KWIATÓW
Linia kosmetyków Barwa Naturalna z Piwonią została stworzona z myślą o kobietach, które szukają kompleksowej, ale jednocześnie delikatnej w działaniu pielęgnacji anti-aging. Naturalne składniki aktywne i tradycyjne, sprawdzone receptury wykorzystane w tej serii idealnie odpowiadają potrzebom skóry i włosów kobiet. 
Głównym bohaterem linii są piwonie – urzekające romantycznym pięknem i zapachem. Już sama myśl o nich przywołuje wspomnienie lata, radości, ogrodów i przyrody w pełnym rozkwicie. Zawarte w piwoniach fitosterole stymulują syntezę kolagenu, nawilżają, poprawiają napięcie skóry, przyspieszają regenerację naskórka i mają właściwości kojące. Natomiast paeoniflorin chroni przed fotostarzeniem, wygładza i ujędrnia.

WŁOS MA GŁOS

Linia kosmetyków Barwa Naturalna do włosów z Piwonią powstała z myślą o kobietach, które pragną dodać swojej fryzurze objętości i młodzieńczego blasku. Została stworzona w oparciu o koncepcję równowagi PEH, czyli idealnych proporcji pomiędzy emolientami, proteinami i humektantami, niezbędnymi dla uzyskania zdrowego i pięknego wyglądu.
Szampon i odżywka mają za zadanie zwiększać objętość włosów, jednocześnie zapewniając skórze głowy kompleksową pielęgnację. Zawarty w kosmetykach wyciąg z piwonii ma działanie kojące, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Proteiny pszenicy odbudowują ubytki włosów, dodając im tym samym objętości. Olej jojoba, w roli lekkiego emolientu, regeneruje je bez ich obciążania. W efekcie zyskują młodzieńczą objętość i zdrowy blask, są dogłębnie odżywione i wzmocnione.

Barwa Naturalna piwonia_informacja prasowa.pdf