wróć do listy

KOSTKA 2W1- SZAMPON I ODŻYWKA

KOSTKA 2W1- SZAMPON I ODŻYWKA

BARWA BARWY BOTANIKI W KOSTCE

KOSTKA 2W1- SZAMPON I ODŻYWKA

Cena:19,99 PLN

 

ZAINSPIROWANE NATURĄ, PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Wielkie rewolucje zaczynają się od zmiany sposobu myślenia. Potem następuje działanie i nagle… okazuje się, że świat może wyglądać inaczej. Pora na nasz ruch: zacznijmy od kosmetyków do pielęgnacji.

Polska marka Barwa Cosmetics w zgodzie z trendem Zero Waste i Waterless dołącza do swojej oferty kolejne trzy niezwykłe produkty w kostce z linii Barwy Botaniki. Są maksymalnie wydajne – jedna kostka zastępuje 2 butelki 500 ml tradycyjnego produktu, oszczędza prawie litr wody i wystarcza na około 35 myć. Wszystkie produkty są w 100% wegańskie i mają doskonale przemyślane, krótkie składy z uwzględnieniem naturalnych olei.  Rozsądne ceny przyczyniają się do tego, że nurt na pielęgnację w kostkach ma szansę dotrzeć do większej ilości konsumentów. Pamiętaj: każdy Twój przemyślany zakup i działanie mogą pomóc światu. To właśnie jest rewolucja!

Mniej, ale więcej
Bardzo często kostki to produkty wielozadaniowe typu 2w1 czy nawet 3w1. Oszczędzają więc nasz czas, wodę, są wysoce wydajne i nie wymagają plastikowych butelek ani dozowników. Produkty do pielęgnacji w kostkach zazwyczaj pakowane są w kartonowe lub aluminiowe opakowania. Opakowania z papieru są doskonałym rozwiązaniem - łatwo je zutylizować, a do ich produkcji zużywa się mniej wody (rocznie 315 mld metrów sześciennych, przy czym opakowania z plastiku to około 330 mld metrów sześciennych).

KOSTKA 2W1- SZAMPON I ODŻYWKA
Dla osób, które potrzebują bogatszej formuły i głębszej regeneracji zniszczonych i suchych końcówek idealny będzie SZAMPON I ODŻYWKA W KOSTCE 2w1 z panthenolem i naprawczym masłem Shea. Włosy po umyciu są miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują. 

NOWOŚĆ BARWY BOTANIKI - informacja prasowa.pdf