wróć do listy

ŻEL SIARKOWY

ŻEL SIARKOWY

BARWA BARWA SIARKOWA

ŻEL SIARKOWY 

Cena:16,99 zł
Pojemność:120 ml

 

 

Barwa Siarkowa® to seria kosmetyków dla młodych ludzi, zmagających się z trądzikiem i jego skutkami. Wiodącym składnikiem jest antybakteryjna siarka, która działa antytrądzikowo, oczyszczająco oraz wspomaga redukcję wydzielania sebum. W skład serii pachnącej energetycznymi cytrusami wchodzą produkty do codziennego mycia oraz pielęgnacji skóry. Kosmetyki Barwa Siarkowa® są przebadane dermatologicznie i przetestowane przez pokolenia polskich nastolatków.

Żel siarkowy antytrądzikowy doskonale oczyszcza pory oraz poprawia poziom nawilżenia skóry. Cera pozostaje dogłębnie odświeżona, prezentuje się zdrowo i pięknie.

Żel – dzięki zawartości składników aktywnych takich jak siarka, proteiny pszeniczne czy D-panthenol – pozwala zmniejszyć utratę wody ze skóry, dodatkowo zmniejszając nadmierne wydzielanie sebum. Pory stają się mniej zauważalne, a skóra zyskuje matowy wygląd. Stosowany regularnie, pozwala na znormalizowanie stanu cery, która pozostanie zdrowa i promienna każdego dnia. 

Sposób użycia: na wilgotną skórę twarzy i nanieś niewielką ilość żelu, następie rozprowadź kolistymi ruchami. Zmyj ciepłą wodą. Żel jest idealny do stosowania codziennie rano oraz wieczorem.
 

BARWA - INFORMACJA PRASOWA_BARWA SIARKOWA.pdf Żel-Siarkowy_antytradzikowy-barwa-siarkowa_120ml (1).jpg