wróć do listy

MYDŁO SIARKOWE  W PŁYNIE

MYDŁO SIARKOWE W PŁYNIE

BARWA BARWA SIARKOWA

MYDŁO SIARKOWE  W PŁYNIE 

Cena:14,99 zł
Pojemność:300 ml

 

 

Barwa Siarkowa® to seria kosmetyków dla młodych ludzi, zmagających się z trądzikiem i jego skutkami. Wiodącym składnikiem jest antybakteryjna siarka, która działa antytrądzikowo, oczyszczająco oraz wspomaga redukcję wydzielania sebum. W skład serii pachnącej energetycznymi cytrusami wchodzą produkty do codziennego mycia oraz pielęgnacji skóry. Kosmetyki Barwa Siarkowa® są przebadane dermatologicznie i przetestowane przez pokolenia polskich nastolatków.

Antytrądzikowe mydło w płynie z serii Barwa Siarkowa® przeznaczone jest do codziennego oczyszczania twarzy, pleców oraz dekoltu, czyli miejsc narażonych na powstawanie niedoskonałości i przetłuszczenie. Pomaga zachować naturalne pH skóry. Stosowane regularnie – łagodzi objawy trądziku, a także reguluje nadmierne wydzielanie sebum, nie powodując uczuleń czy podrażnień.


Mydło w płynie, dzięki zawartości antybakteryjnej siarki dokładnie oczyszcza i odświeża skórę, łagodzi podrażnienia, a także zmniejsza zmiany trądzikowe. Przywraca zdrowy wygląd i pozostawia ciało przygotowane do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

 

Sposób użycia: nanieś niewielką ilość mydła na wilgotną skórę, rozprowadź kolistymi ruchami aż powstanie piana, następnie spłucz pod bieżącą wodą. Stosuj codziennie rano i wieczorem omijając okolice oczu.

BARWA - INFORMACJA PRASOWA_BARWA SIARKOWA.pdf MYDŁO SIARKOWE W PŁYNIE.png