wróć do listy

MYDŁO SIARKOWE W KOSTCE

MYDŁO SIARKOWE W KOSTCE

BARWA BARWA SIARKOWA

MYDŁO SIARKOWE W KOSTCE

Cena:8,49 g
Pojemność:100 g

 

 

Barwa Siarkowa® to seria kosmetyków dla młodych ludzi, zmagających się z trądzikiem i jego skutkami. Wiodącym składnikiem jest antybakteryjna siarka, która działa antytrądzikowo, oczyszczająco oraz wspomaga redukcję wydzielania sebum. W skład serii pachnącej energetycznymi cytrusami wchodzą produkty do codziennego mycia oraz pielęgnacji skóry. Kosmetyki Barwa Siarkowa® są przebadane dermatologicznie i przetestowane przez pokolenia polskich nastolatków.

 

Antytrądzikowe mydło siarkowe to doskonałe wsparcie w walce z niedoskonałościami i zmianami trądzikowymi. Mydło skutecznie oczyszcza skórę, zapobiega jej przetłuszczaniu się, zmniejsza widoczność porów, nie powodując nadmiernego wysuszenia skóry. 


Mydło siarkowe poprawia elastyczność i poziom nawilżenia skóry bez podrażnień czy uczuleń. Skóra pozostaje dokładnie oczyszczona bez uczucia ściągnięcia, gotowa do dalszych czynności pielęgnacyjnych.
Obecne partie mydła, nie mają folii w środku, a są umieszczane jedynie w kartoniku.  Marka Barwa zrezygnowała z folii z uwagi na ochronę środowiska zgodnie z nurtem zero waste.

 

Sposób użycia: mydło nałóż na wilgotną skórę i rozprowadzaj kolistymi ruchami po twarzy i ciele, omijając okolice oczu. Spłucz pod bieżącą wodą. Stosuj codziennie rano i wieczorem.
 

BARWA-SIARKOWA-Mydło-w-kostce.pdf Mydlo_siarkowe_w_kostce_02.03.2021_z_kostką (1).jpg