wróć do listy

HIPOALERGICZNY PŁYN DO PRANIA

HIPOALERGICZNY PŁYN DO PRANIA

BARWA BARWA HIPOALREGICZNA

HIPOALERGICZNY PŁYN DO PRANIA

Cena:19,99 zł
Pojemność:1 l

 

 

Hipoalergiczny płyn do prania od marki Barwa z naturalnym, roślinnym mydłem (99,9%) przeznaczony jest do tkanin białych i kolorowych, a także odpowiedni do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej. Jest szczególnie rekomendowany osobom podatnym na alergie i problemy skórne, wynikające z działania środków powierzchniowo-czynnych. Dzięki zawartości naturalnego mydła jest łagodny zarówno dla skóry jak i tkanin. Zachowuje swoje wysokie właściwości piorące w praniu ręcznym oraz w pralkach automatycznych. Nie wysusza skóry rąk.

Właściwości hipoalergicznego płynu do prania marki Barwa: 
•    aktywne składniki płynu dobrze usuwają plamy z każdego rodzaju tkanin – bawełnianych, lnianych i syntetycznych w zakresie temperatur od 30°C do 95°C w pralkach automatycznych oraz praniu ręcznym
•    płyn powstał z myślą o osobach posiadających delikatną skórę, różnego rodzaju alergie czy problemy skórne, odpowiedni również do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej (po 4 tygodniu życia).

0% Nowy hipoalergiczny płyn do prania NIE ZAWIERA: barwników, wybielaczy optycznych i chemicznych, a także substancji petrochemicznych, enzymów, formaldehydu, chloru, boranów, SLS, parabenów, PEG-ów. 

Właściwy dla wegan, nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego.

Opakowanie można poddać recyklingowi.

BARWA HIPOALERGICZNA_płyn do prania.pdf RENDERY_1200x1200_0000s_0014_Plyn_do_prania_18.04.2019.png