wróć do listy

ZWALCZAJĄCY NIEDOSKONAŁOŚCI KREM NA DZIEŃ

ZWALCZAJĄCY NIEDOSKONAŁOŚCI KREM NA DZIEŃ

IWOSTIN PURE BALANCE

ZWALCZAJĄCY NIEDOSKONAŁOŚCI KREM NA DZIEŃ

Cena:49,99 PLN
Pojemność:50 ML

 

IWOSTIN PURE BALANCE to linia dermokosmetyków, stworzona z myślą o potrzebach skóry mieszanej. Wyjątkowe formuły zapobiegają powstawaniu niedoskonałości, jednocześnie odpowiednio nawilżają i przywracają zdrowy blask. Kremy chronią także przed przedwczesnym starzeniem, wygładzając drobne zmarszczki.

Skóra mieszana potrafi przysporzyć wiele kłopotów, zaczynając od trudności w poprawnym rozpoznaniu, a kończąc na doborze odpowiednich produktów. Bywa mylnie diagnozowana jako tłusta lub sucha, co uniemożliwia jej właściwą pielęgnację. Zarówno nadmierna, jak i zbyt mała produkcja sebum są niepożądane, ale problem skóry mieszanej dotyczy aż połowy Polek (55%)!

Właściwa pielęgnacja skóry mieszanej wymaga jednoczesnego zmniejszenia produkcji sebum w obszarach gdzie się przetłuszcza przy jednoczesnym nawilżaniu i dostarczaniu składników lipidowych (tłuszczowych) w obszarach, które są suche.

Jakie są trzy kluczowe elementy w pielęgnacji skóry mieszanej?
• oczyszczanie, czyli delikatne i dokładne usunięcie nadmiaru sebum i zanieczyszczeń
• pielęgnacja na dzień, czyli odpowiednie nawilżenie skóry i delikatne zmatowienie poprzez zmniejszenie tłustości skóry
• pielęgnacja na noc, czyli regeneracja i zapobieganie starzeniu poprzez stosowanie składników ochronnych

Zwalczający niedoskonałości krem na dzień Iwostin Pure Balance dedykowany jest skórze mieszanej. Lekka i orzeźwiająca formuła o delikatnym zapachu intensywnie nawilża, matuje oraz ujędrnia, zapewniając skórze zdrowy wygląd. To również krem z witaminą C, która zwalcza niedoskonałości i redukuje pierwsze oznaki starzenia.

[_8417_]_Iwostin_Pure_Balance_KV_wizerunkowy_v4p_PREVIEW.pdf [_8418_]_Iwostin_Pure_Balance_KV_produktowy.pdf IWOSTIN PURE BALANCE informacja prasowa 20.09.pdf 6072021_Iwostin8797_square.jpg 6072021_Iwostin9134_square.jpg 6072021_Iwostin9244_step2_square.jpg 6072021_Iwostin9157_square.jpg