wróć do listy

NORMALIZUJĄCY KREM NA NOC

NORMALIZUJĄCY KREM NA NOC

IWOSTIN PURE BALANCE

NORMALIZUJĄCY KREM NA NOC

Cena:49,99 PLN
Pojemność:50 ML

 

IWOSTIN PURE BALANCE to linia dermokosmetyków, stworzona z myślą o potrzebach skóry mieszanej. Wyjątkowe formuły zapobiegają powstawaniu niedoskonałości, jednocześnie odpowiednio nawilżają i przywracają zdrowy blask. Kremy chronią także przed przedwczesnym starzeniem, wygładzając drobne zmarszczki.

Skóra mieszana potrafi przysporzyć wiele kłopotów, zaczynając od trudności w poprawnym rozpoznaniu, a kończąc na doborze odpowiednich produktów. Bywa mylnie diagnozowana jako tłusta lub sucha, co uniemożliwia jej właściwą pielęgnację. Zarówno nadmierna, jak i zbyt mała produkcja sebum są niepożądane, ale problem skóry mieszanej dotyczy aż połowy Polek (55%)!

Właściwa pielęgnacja skóry mieszanej wymaga jednoczesnego zmniejszenia produkcji sebum w obszarach gdzie się przetłuszcza przy jednoczesnym nawilżaniu i dostarczaniu składników lipidowych (tłuszczowych) w obszarach, które są suche.

Jakie są trzy kluczowe elementy w pielęgnacji skóry mieszanej?
• oczyszczanie, czyli delikatne i dokładne usunięcie nadmiaru sebum i zanieczyszczeń
• pielęgnacja na dzień, czyli odpowiednie nawilżenie skóry i delikatne zmatowienie poprzez zmniejszenie tłustości skóry
• pielęgnacja na noc, czyli regeneracja i zapobieganie starzeniu poprzez stosowanie składników ochronnych

Normalizujący krem na noc Iwostin Pure Balance przeznaczony jest do codziennej, wieczornej pielęgnacji skóry twarzy. Jego unikalne właściwości sprawiają, że może być stosowany, jako krem do cery mieszanej skłonnej do wyprysków. Regularne stosowanie produktu sprawia, że skóra jest oczyszczona, gładka i pełna zdrowego blasku.

[_8417_]_Iwostin_Pure_Balance_KV_wizerunkowy_v4p_PREVIEW.pdf [_8418_]_Iwostin_Pure_Balance_KV_produktowy.pdf IWOSTIN PURE BALANCE informacja prasowa 20.09.pdf 6072021_Iwostin9233_step2_square.jpg 6072021_Iwostin9013_square.jpg 6072021_Iwostin8797_square.jpg 6072021_Iwostin9134_square.jpg