wróć do listy

Vollaré Cosmetics SOFT BODY CREAM SHEA BUTTER

Vollaré Cosmetics SOFT BODY CREAM SHEA BUTTER

VOLLARÉ PIELĘGNACJA CIAŁA

Vollaré Cosmetics SOFT BODY CREAM SHEA BUTTER

Cena:12,99 zł
Pojemność:250 ml

 

 

Marka Vollaré Cosmetics należy do multibrandowej firmy Verona Products Professional, specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. To przede wszystkim produkty wyróżniające się wysoką jakością w przystępnej cenie. Pasja do opracowywania unikalnych receptur i baczne śledzenie najnowszych trendów sprawiło, że marka jest znana i lubiana w ponad 60 krajach na całym świecie. Kosmetyki, tak samo jak starannie wyselekcjonowane surowce i składniki do ich tworzenia, poddawane są szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość – to trzy filary, na których opiera się filozofia firmy.

Algi, masło shea i miód. Jakie posiadają super moce? Algi to wodne rośliny zarodnikowe występujące w postaci organizmów jednokomórkowych lub wyodrębnionych kolonii komórek. To rośliny samożywne, co w praktyce oznacza, że czerpią energię za słońca i łączą je ze składnikami pobieranymi z wody, w której żyją. Dzięki temu są prawdziwą skarbnicą odżywczych minerałów i witamin, a co za tym idzie – chętnie wykorzystywane są jako składniki kremów przeciwstarzeniowych, maseczek i wielu kosmetyków pielęgnacyjnych. A miód? Oprócz tego, że z całą pewnością jest pyszny, to także doskonale nawilża i wygładza. Na sam koniec masło shea!. Pozyskiwany z nasion owoców, optymalnie odżywia naszą skórę. W Afryce znany już od wieków, ale gdy dotarł do Europy nie bez powodu wpłynął na cały przemysł kosmetyczny. Nadaje się bowiem do pielęgnacji niemal każdego typu skóry! Poznaj Soft Body Cream’s od Vollaré Cosmetics i sprawdź, który ze składników zawładnie Twoją codzienną pielęgnacją!

Regenerujący krem do ciała z masłem shea
BODY CREAM SHEA BUTTER


Twoja skóra wysyła do Ciebie sygnał S.O.S? Odpowiedz jej regenerującym i odżywiającym softem do ciała z dodatkiem masła shea. Produkt jest w 100% wegański.

soft regenerujący 1.jpeg soft regenerujący.jpeg VOLLARE KREM DO CIAŁA - informacja prasowa.pdf