wróć do listy

VOLLARÉ Cosmetics Krem do twarzy REGENERACJA

VOLLARÉ Cosmetics Krem do twarzy REGENERACJA

VOLLARÉ PIELĘGNACJA CIAŁA

VOLLARÉ Cosmetics Krem do twarzy REGENERACJA

Cena:5,99 zł
Pojemność:50 ml

 

 

Marka Vollaré Cosmetics należy do multibrandowej firmy Verona Products Professional, specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. To przede wszystkim produkty wyróżniające się wysoką jakością w przystępnej cenie. Pasja do opracowywania unikalnych receptur i baczne śledzenie najnowszych trendów sprawiło, że marka jest znana i lubiana w ponad 60 krajach na całym świecie. Kosmetyki, tak samo jak starannie wyselekcjonowane surowce i składniki do ich tworzenia, poddawane są szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość – to trzy filary, na których opiera się filozofia firmy.

 

Krem do twarzy stanowi fundamentalny kosmetyk pielęgnacyjny. Aby dobrać odpowiedni produkt, należy kierować się jego przeznaczeniem do określonego typu cery, wieku, pory roku, a także obecnej kondycji i potrzeb skóry. Kremy do twarzy marki Vollaré Cosmetics: Nawilżenie oraz Regeneracja to produkty wzbogacone odżywczą mocą składników: kwasu hialuronowego
i oliwy z oliwek, które zapewnią odpowiednie nawilżenie i regenerację naszej cery.

 

 

Krem do twarzy REGENERACJA VOLLARÉ Cosmetics

Krem wzgobacony o oliwę z oliwek zadba o prawdziwe odżywienie i wygładzenie twarzy, złagodzi także podrażnienia oraz zniweluje szorstkość skóry.

Produkt jest w 100% wegański.

Sposób użycia: Nałóż krem na twarz kolistymi ruchami. Omijaj okolice oczu

8hKw0QqA.jpeg