wróć do listy

Vollaré Cosmetics Krem Do Rąk Ultra Odżywczy Olive Oil Beeswax

Vollaré Cosmetics Krem Do Rąk Ultra Odżywczy Olive Oil Beeswax

VOLLARÉ PIELĘGNACJA CIAŁA

Vollaré Cosmetics Krem Do Rąk Ultra Odżywczy Olive Oil Beeswax 

Cena:4,09 zł
Pojemność:100 ml

 

 

Marka Vollaré Cosmetics należy do multibrandowej firmy Verona Products Professional, specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. To przede wszystkim produkty wyróżniające się wysoką jakością w przystępnej cenie. Pasja do opracowywania unikalnych receptur i baczne śledzenie najnowszych trendów sprawiło, że marka jest znana i lubiana w ponad 60 krajach na całym świecie. Kosmetyki, tak samo jak starannie wyselekcjonowane surowce i składniki do ich tworzenia, poddawane są szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość – to trzy filary, na których opiera się filozofia firmy.

 

Dłonie są naszą wizytówką, zwłaszcza przy pierwszym spotkaniu, dlatego powinniśmy przykładać szczególną wagę do ich pielęgnacji. Musimy pamiętać, że są one narażone na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, przez co wymagają wyjątkowej ochrony i pielęgnacji. Kremy do rąk marki Vollaré Cosmetics: Ultra nawilżający Hyaluron collagen, Ultra odżywczy Olive oil beeswax oraz Maksymalnie regenerujący Shea butter macadamia to produkty wzbogacone odżywczą mocą składników, które głęboko nawilżają, a ich właściwości regeneracyjne wspomagają proces odnowy wysuszonej skóry dłoni.

 

 

Odżywczo-ochronny krem do rąk i paznokci Vollare Cosmetics przeznaczony do codziennej pielęgnacji suchej skóry zarówno dłoni jak i paznokci. Wosk pszczeli tworzy ochronny film, który zapobiega nadmiernej utracie wody ze skóry, dzięki czemu ją nawilża i wygładza, likwidując uczucie szorstkości. Oliwa
z oliwek wykazuje doskonałe właściwości kojące oraz regenerujące.
Krem jest w 100% wegański.

Stosowanie: Niewielką ilość kremu nanieść na oczyszczoną skórę dłoni oraz paznokcie.