wróć do listy

Vollaré Cosmetics Krem Do Rąk Maksymalnie Regenerujący Shea Butter Macadamia

Vollaré Cosmetics Krem Do Rąk Maksymalnie Regenerujący Shea Butter Macadamia

VOLLARÉ PIELĘGNACJA CIAŁA

Krem Do Rąk Maksymalnie Regenerujący Shea Butter Macadamia 

Cena:4,09 zł
Pojemność:100 ml

 

 

Marka Vollaré Cosmetics należy do multibrandowej firmy Verona Products Professional, specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. To przede wszystkim produkty wyróżniające się wysoką jakością w przystępnej cenie. Pasja do opracowywania unikalnych receptur i baczne śledzenie najnowszych trendów sprawiło, że marka jest znana i lubiana w ponad 60 krajach na całym świecie. Kosmetyki, tak samo jak starannie wyselekcjonowane surowce i składniki do ich tworzenia, poddawane są szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość – to trzy filary, na których opiera się filozofia firmy.

 

Dłonie są naszą wizytówką, zwłaszcza przy pierwszym spotkaniu, dlatego powinniśmy przykładać szczególną wagę do ich pielęgnacji. Musimy pamiętać, że są one narażone na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, przez co wymagają wyjątkowej ochrony i pielęgnacji. Kremy do rąk marki Vollaré Cosmetics: Ultra nawilżający Hyaluron collagen, Ultra odżywczy Olive oil beeswax oraz Maksymalnie regenerujący Shea butter macadamia to produkty wzbogacone odżywczą mocą składników, które głęboko nawilżają, a ich właściwości regeneracyjne wspomagają proces odnowy wysuszonej skóry dłoni.

 

Krem Do Rąk Maksymalnie Regenerujący Shea Butter Macadamia Vollaré Cosmetics Regeneracyjny krem do rąk i paznokci VOLLARÉ Cosmetics przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej. Masło shea doskonale regeneruje, koi i wzmacnia, a olej makadamia zmiękcza, poprawia elastyczność naskórka oraz niweluje uczucie szorstkości. Krem jest w 100% wegański.

Stosowanie: Niewielką ilość kremu nanieś na oczyszczoną skórę dłoni oraz paznokcie. Delikatnie wmasować.