wróć do listy

Vollaré Cosmetics FOOT CREAM Ultra odżywczy krem z oliwą z oliwek, mocznikiem i mentolem

Vollaré Cosmetics FOOT CREAM Ultra odżywczy krem z oliwą z oliwek, mocznikiem i mentolem

VOLLARÉ PIELĘGNACJA CIAŁA

Vollaré Cosmetics FOOT CREAM Ultra odżywczy krem z oliwą z oliwek, mocznikiem i mentolem

Cena:4,09 zł
Pojemność:100 ml

 

 

Marka Vollaré Cosmetics należy do multibrandowej firmy Verona Products Professional, specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. To przede wszystkim produkty wyróżniające się wysoką jakością w przystępnej cenie. Pasja do opracowywania unikalnych receptur i baczne śledzenie najnowszych trendów sprawiło, że marka jest znana i lubiana w ponad 60 krajach na całym świecie. Kosmetyki, tak samo jak starannie wyselekcjonowane surowce i składniki do ich tworzenia, poddawane są szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość – to trzy filary, na których opiera się filozofia firmy.
Pielęgnacja stóp to proces, który powinien trwać cały rok, a nie tylko w sezonie letnim. Zdecydowanie łatwiej jest zapobiegać wysuszonej skórze na piętach, niż ją leczyć. Kremy do stóp od Vollaré Cosmetics: Ultra odżywczy krem z oliwą z oliwek, mocznikiem i mentolem oraz Regenerujący krem z masłem shea i mocznikiem, to produkty wzbogacone odżywczą mocą olejków, które głęboko nawilżają, a ich właściwości regeneracyjne wspomagają proces odnowy popękanej i wysuszonej skóry. Mocznik działa na głębokich warstwach skóry, wnikając w nią oraz redukując szorstkość i rogowacenie naskórka, a zawartość mentolu daje przyjemne uczucie chłodzenia po aplikacji kremu.

Ultra odżywczy krem z oliwą z oliwek, mocznikiem i mentolem
Odżywczo-chłodzący krem do stóp Vollare Cosmetics przeznaczony do pielęgnacji stóp oraz skóry wymagającej odżywienia. Wyjątkowa formuła zapewnia uczucie lekkości oraz świeżości, a mentol błyskawicznie chłodzi. Oliwa z oliwek intensywnie odżywia i pielęgnuje naskórek.

VOLLARE KREM DO STÓP - informacja prasowa.pdf stopy odżywczy.jpeg