wróć do listy

Vollaré Cosmetics KREM BB

Vollaré Cosmetics KREM BB

VOLLARÉ KREMY BB

Vollaré Cosmetics KREM BB

Cena:20,99 zł
Pojemność:30 ml

 

 

Marka Vollaré Cosmetics należy do multibrandowej firmy Verona Products Professional, specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. To przede wszystkim produkty wyróżniające się wysoką jakością w przystępnej cenie. Pasja do opracowywania unikalnych receptur i baczne śledzenie najnowszych trendów sprawiło, że marka jest znana i lubiana w ponad 60 krajach na całym świecie. Kosmetyki, tak samo jak starannie wyselekcjonowane surowce i składniki do ich tworzenia, poddawane są szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość – to trzy filary, na których opiera się filozofia firmy.

Co oznacza „BB”? To skrót od angielskiego Blemish Balm lub Beauty Balm. Dla nas znaczy to mniej więcej to samo: „Balsam Piękna”, czyli uniwersalny kosmetyk, który kompleksowo zadba o poprawę wyglądu i kondycji skóry. Krem BB ma podobne zastosowanie jak podkład do twarzy lub fluid, jednak jego poziom krycia jest bardziej subtelny i delikatny. Jeśli więc nie potrzebujesz intensywnego krycia, BB Krem od Vollaré Cosmetics będzie idealnym wyborem dla zdrowia Twojej skóry.

BBKREM
Vollaré Cosmetics
Popraw wygląd i koloryt Twojej cery zapewniając jej jednocześnie odpowiednią pielęgnację. Lekki krem BB to produkt w 100% wegański, którego formuła zawiera kwas hialuronowy, witaminę E oraz zieloną herbatę. Dzięki nim Twoja skóra będzie widocznie nawilżona i sprężysta.

V BB cream.png VOLLARE KREM BB - informacja prasowa.pdf