wróć do listy

Vollaré Cosmetics TAKE ME korektor

Vollaré Cosmetics TAKE ME korektor

VOLLARÉ KOREKTORY

Vollaré Cosmetics TAKE ME korektor

Cena:16,99 zł
Pojemność:7 ml

 

 

Marka Vollaré Cosmetics należy do multibrandowej firmy Verona Products Professional, specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. To przede wszystkim produkty wyróżniające się wysoką jakością w przystępnej cenie. Pasja do opracowywania unikalnych receptur i baczne śledzenie najnowszych trendów sprawiło, że marka jest znana i lubiana w ponad 60 krajach na całym świecie. Kosmetyki, tak samo jak starannie wyselekcjonowane surowce i składniki do ich tworzenia, poddawane są szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość – to trzy filary, na których opiera się filozofia firmy.

Korektor „Take me” od VOLLARÉ COSMETICS pozwoli Ci pożegnać się z cieniami pod oczami. Będziesz wyglądała nie tylko na bardziej wypoczętą, ale również ukryjesz drobne niedoskonałości na powierzchni skóry.
Korektor skutecznie zakryje niedoskonałości i zapewni wysoki stopień krycia, dając efekt long-lasting oraz „drugiej skóry”. Wegańska formuła zawiera ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwzapalnym i łagodzącym. Dostępny w trzech odcieniach.

Sposób użycia: Nałóż na okolice oczu lub na niedoskonałości cery i delikatnie wklep.

korektor.png VOLLARE korektor - informacja prasowa.pdf