wróć do listy

Bielizna SMART od Triumph

Bielizna SMART od Triumph

Triumph TRIUMPH SEZON SS22 – MATERIAŁY PRASOWE

COMFORT MY WAY IS... SMART!

Szufladka z inteligentną bielizną

Czy zazdrościłaś kiedyś przyjaciółce, która opowiadała o tym, jak wygodnie jej było w nowej parze butów lub biustonoszu? Prawdopodobnie przechodziła przez to każda z nas, ze względu na fakt, że nasze ciała, kształty i rozmiary miseczek są tak wyjątkowe i indywidualne, jak nasze osobowości! Wszystko wokół nas staje się „mądrzejsze“ – smartfony, czy domy, w których mamy inteligentne rozwiązania. Nieuniknione jest więc, że nasza bielizna oraz bielizna modelująca również staje się bardziej inteligentna!

Twoja bielizna mówi o Tobie wszystko

Potrzebujemy inteligentnych produktów, które potrafią dostosować się do naszego stylu życia i dotrzymać kroku naszej codziennej aktywności i wielozadaniowości. Bazą każdej stylizacji jest bielizna, dlatego powinna być zaprojektowana tak, by zapewnić nam komfort przez cały dzień – nieważne, gdzie jesteśmy i co robimy. To samo dotyczy bielizny modelującej – nie powinna ograniczać ruchów, lecz zapewniać komfort od od rana do wieczora… od poranku w biurze aż po wieczór w barze!

Taka właśnie jest bielizna Shape Smart - modelująca bielizna nowej generacji oraz Fit Smart – pierwszy inteligentny biustonosz Triumph, który ma tylko 5 rozmiarów dopasowujących się do miseczek. W tym sezonie kolekcje zostały poddane prawdziwie wakacyjnej metamorfozie i są dostępne w soczystych odcieniach Bright Blue i Malaga.

 

#ComfortMyWay

COMFORT MY WAY IS SMART - Informacja prasowa Triumph.pdf SS22_SMART LINGERIE_PR_Mailer_PL.pdf