wróć do listy

DEZODORANT 2W1 DO STÓP I OBUWIA

DEZODORANT 2W1 DO STÓP I OBUWIA

BARWA BALNEA

BALNEA FOOT – SPECJALISTYCZNY DEZODORANT DO STÓP I OBUWIA

Cena:8,49 zł
Pojemność:150 ml

 

 

STOPA ZWROTU

Nasze stopy przez całe życie okrążają kulę ziemską średnio trzy razy. Pracują codziennie, nawet gdy my jesteśmy na urlopie. Poddawane są wielu naciskom, przede wszystkim wadze naszego ciała oraz różnego rodzaju niedogodnościom – wysokie obcasy, a czasem nawet odrobinę za ciasne buty. W obuwiu, w wyniku rozkładu potu przez bakterie, powstaje nieprzyjemny zapach, który przede wszystkim jest krępujący. Ponadto nadmierna potliwość może być przyczyną grzybicy stóp.
Konieczności przemierzania kilometrów dziennie zaradzić nie możemy, ale jeśli chodzi o zapach i ewentualne ryzyko chorób stóp, jak najbardziej. Rozwiązaniem jest nowość w linii Balnea Foot marki Barwa: SPECJALISTYCZNY DEZODORANT DO STÓP I OBUWIA.

ODWDZIĘCZ SIĘ STOPOM ZA ICH CODZIENNE POŚWIĘCENIE. ZADBAJ, ABY BYŁY PACHNĄCE I ZDROWE, A STOPA ZWROTU BĘDZIE BARDZO WYSOKA!

NOWOŚĆ W LINII BALNEA FOOT
SPECJALISTYCZNY DEZODORANT DO STÓP I OBUWIA
Przeznaczony dla osób, które przebywają wiele godzin w pełnym obuwiu. Stworzony do walki z nadmierną potliwością oraz nieprzyjemnym zapachem stóp.

Swoją skuteczność produkt zawdzięcza zawartym w nim składnikom aktywnym. Wyciąg z SZAŁWII LEKARSKIEJ redukuje nadmierną potliwość,
a jego bakteriobójcze działanie nie dopuszcza do rozkładu potu przez bakterie, dzięki czemu chroni stopy przed grzybicą oraz poprawia ich komfort i higienę. Działający chłodząco i odświeżająco MENTOL będzie niczym kompres dla stóp latem. Zniweluje także powstawanie nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu odświeży zarówno stopy, jak i obuwie. Stymulujący produkcję ceramidów KWAS MLEKOWY nawilża skórę.

Przeznaczony do stóp i obuwia dezodorant, zapewnia długotrwały efekt odświeżonych i pachnących stóp, już bezpośrednio po zastosowaniu.

RADA: Potrzebujesz silniejszej ochrony? Po każdorazowym umyciu stóp dokładnie je osusz, w szczególności między palcami i wmasuj SPECJALISTYCZNY DEZODORANT DO STÓP W KREMIE. Następnie spryskaj je SPECJALISTYCZNYM DEZODORANTEM DO STÓP I OBUWIA Balnea Foot.

NOWOŚĆ-BARWA-BALNEA-FOOT-Specjalistyczny-dezodorant-do-stóp-i-obuwia-Informacja-prasowa.pdf Balnea_dezodorant do stóp i obuwia_150ml.png