wróć do listy

Stabilizujący mini tonik ryżowy

Stabilizujący mini tonik ryżowy

BARWA BARWA NATURALNA

Stabilizujący mini tonik ryżowy

Cena:4,49 zł
Pojemność:95 ml

 

 

Tęsknota za naturalnymi zabiegami, wykonywanymi w domowym zaciszu, przy użyciu najbogatszych w swe dobroczynne właściwości składników stała się inspiracją do stworzenia linii BARWA NATURALNA. Formułę stanowi esencja delikatności, czyli: oleju bawełnianego, protein ryżu, oleju kokosowego, protein jedwabiu oraz kompleksu witamin. Linia została stworzona z myślą o potrzebach wszystkich typów skóry, na każdym etapie pielęgnacji!

Stabilizująco-odżywczy tonik ryżowy inspirowany jest domowym zabiegiem oczyszczania i regeneracji skóry twarzy wodą ryżową. Tonik daje gwarancję dokładnego oczyszczenia i odświeżenia twarzy. Przywraca naturalne pH skóry już po jednej aplikacji. Skutecznie usuwa codzienne zanieczyszczenia, obumarły naskórek, a jednocześnie odżywia, pielęgnuje i utrzymuje wysoki poziom nawilżenia skóry dając efekt rozświetlenia. Dodatkowo, zawarte są w nim: kojącą allantoina i nawilżająca gliceryna. Polecany jest do stosowania na dzień i na noc, dla każdego rodzaju skóry. Warto także podkreślić, że w swym składzie posiada w 100% naturalne proteiny ryżu i 0% alkoholu. Daje efekt rozświetlenia skóry.

Sposób użycia:
Nanieść preparat na płatek kosmetyczny, następnie lekko pocierając usuń makijaż i oczyścić skórę. Nie spłukuj. Stosuj rano i wieczorem lub w razie potrzeby również w ciągu dnia. Warto uzupełnić pielęgnację wodą do demakijażu oraz ryżowym kremem do twarzy z serii Barwa Naturalna.

stabilizujący mini tonik ryżowy - informacja prasowa.pdf stabilizujacy-mini-tonik-ryzowy-z-kompleksem-witamin-barwa-naturalna-00-ml.jpg