wróć do listy

ODMŁADZAJĄCY MINI SZAMPON RYŻOWY BARWA

ODMŁADZAJĄCY MINI SZAMPON RYŻOWY BARWA

BARWA BARWA NATURALNA

ODMŁADZAJĄCY MINI SZAMPON RYŻOWY BARWA

Cena:4,49 zł
Pojemność:95 ml

 

 

Tęsknota za naturalnymi zabiegami, wykonywanymi w domowym zaciszu, przy użyciu najbogatszych w swe dobroczynne właściwości składników stała się inspiracją do stworzenia linii BARWA NATURALNA.

Formułę stanowi esencja delikatności, czyli: oleju bawełnianego, protein ryżu, oleju kokosowego, protein jedwabiu oraz kompleksu witamin. Linia została stworzona z myślą o potrzebach wszystkich typów skóry, na każdym etapie pielęgnacji!
Nie bez powodu zachwycamy się urodą Azjatek, które słyną z jasnej, młodej skóry i zdrowych błyszczących włosów. Sekretem ich pięknego wyglądu jest nie tylko zrównoważona dieta, ale również starannie dobrana pielęgnacja na bazie naturalnych składników. Poznaj polską filozofię marki Barwa Naturalna na zachowanie witalności skóry i zdrowych, błyszczących włosów: odmładzający szampon ryżowy, odmładzającą odżywkę ryżową oraz ultranawilżający krem do rąk i paznokci hybrydowych, opracowane na bazie naturalnego wyciągu z protein ryżu.

Receptura tego szamponu została oparta na dobroczynnym działaniu naturalnego wyciągu z protein ryżu, który przywraca włóknom włosów witalność oraz zmniejsza płowienie koloru. Inspiracją do jego stworzenia stał się domowy zabieg płukania włosów przesuszonych i osłabionych wodą ryżową, który chroni włosy oraz skórę głowy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zwieńczeniem receptury jest regenerujący kompleks witamin młodości, który nadaje zdrowy wygląd i naturalny blask. Szampon nie zawiera parabenów, barwników i silikonów.

ODMŁADZAJĄCY MINI SZAMPON RYŻOWY - informacja prasowa.pdf odmladzajacy-mini-szampon-ryzowy-barwa-naturalna.jpg