wróć do listy

BALSAM RYŻOWY DO CIAŁA ODŻYWCZO-ODMŁADZAJĄCY

BALSAM RYŻOWY DO CIAŁA ODŻYWCZO-ODMŁADZAJĄCY

BARWA BARWA NATURALNA

BALSAM RYŻOWY DO CIAŁA ODŻYWCZO-ODMŁADZAJĄCY

Cena:10,99 ZŁ
Pojemność:200 ML

 

 

Ten odżywczo – odmładzający ryżowy balsam do ciała inspirowany jest domowym zabiegiem regeneracji skóry wodą ryżową.  Jego stosowanie zapewnia natychmiastowe wygładzenie, głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz likwidację suchość skóry. Zawarta w nim gliceryna posiada właściwości nawilżające, dzięki czemu skutecznie poprawia elastyczność 
i miękkość naskórka. Po aplikacji skóra pozostaje gładka, odżywiona we wszystkich warstwach naskórka, a dodatkowo, balsam szybko się wchłania. Jest to szczególny kosmetyk ze względu na zawartość 100% czystej wody po osmozie. Polecany jest do stosowania na dzień i noc, dla skóry suchej i wrażliwej. Pompka umożliwia wygodne oraz higieniczne dozowanie odpowiedniej ilości balsamu.

 

Sposób użycia:  

Nanieś balsam na oczyszczoną skórę. Delikatnie wmasuj dłońmi do wchłonięcia. Aplikacja jest bardzo wygodna, dzięki dozowaniu w pompce. Dla najlepszego efektu stosuj rano i wieczorem lub w razie potrzeby w ciągu dnia. Pamiętaj również o pielęgnacji skóry twarzy, stosując ryżowy kremem z serii Barwa Naturalna.
 

BARWA Naturalna_Balsam_ryzowy.jpg BARWA - INFORMACJA PRASOWA_BARWA NATURALNA.pdf