wróć do listy

ANTI-AGE TREATMENT

ANTI-AGE TREATMENT

EISENBERG Linia CLASSIQUE

ANTI-AGE TREATMENT 

Cena:649 zł
Pojemność:50 ml

 

ANTI-AGE TREATMENT 
PIELĘGNACJA ANTI-AGE
 Pielęgnacja skóry dojrzałej – sekret młodego wyglądu

Nasza skóra ma swój wiek. Nierzadko różni się on od faktycznej metryki człowieka. Od czego to zależy? Właśnie od odpowiedniej pielęgnacji i ochrony. Starzenie się skóry jest naturalnym procesem wynikającym m.in. ze zmniejszonej aktywności komórek jak i spowolnionym procesom regeneracyjnym. Dla utrzymania skóry w dobrej kondycji konieczna jest jej systematyczna pielęgnacja oraz stosowanie odpowiednich, intensywnie działających kosmetyków. Jest nim Pielęgnacja anti-age EISENBERG Paris, która wyraźnie ujędrnia, wygładza i odżywia skórę przy równoczesnym działaniu przeciwzmarszczkowym. 

ANTI-AGE TREATMENT

Magiczna formuła, która wspaniale rozpuszcza się na skórze. Zawiera skutecznie działające składniki: retinol w mikrokapsułkach, oleje z ogórecznika i z pestek winogron, które regenerują i odżywiają, Witaminy E i C neutralizujące wolne rodniki, peptydy sojowe chroniące płaszcz hydrolipidowy, krasnorosty eliminujące toksyny. Skóra jest odżywiona, wygładzona, ujędrniona i odmłodzona. 

SPOSÓB UŻYCIA - Stosować rano i/lub wieczorem na starannie oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Może być używana osobno lub na serum.
Pielęgnacja anti-age posiada intensywne działanie przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Bardzo dobrze się sprawdza przy zmęczonej skórze – natychmiast ją wygładza i odżywia. Doskonale również neutralizuje wolne rodniki. Natychmiast napina i ujędrnia cerę, dodaje elastyczności i intensywnie nawilża skórę. Dopracowana tekstura produktu wspaniale rozpuszcza się na skórze. 
Niezwykłe działanie pielęgnacji EISENBERG to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie Formuły Trio-Moléculare®
•    Retinol w mikrokapsułkach stymuluje odnowę komórkową
•    Oleje z ogórecznika i z pestek winogron regenerują i odżywiają
•    Witaminy E i C neutralizują wolne rodniki
•    Peptydy sojowe chronią płaszcz hydrolipidowy
•    Krasnorosty eliminują toksyny
•    Formuła Trio-Moléculaire® - zawiera 3 aktywne molekuły


FORMUŁA TRIO-MOLÉCULAIRE®
Została opracowana po wieloletnich badaniach i testach. Stanowi ona serce całej linii kosmetyków EISENBERG i zawiera 3 aktywne molekuły, które wspierają regenerację, stymulują i dotleniają skórę. 
•    Enzymy – REGENERUJĄ
Enzymy o działaniu keratolicznym, biotechnologiczne molekuły, regenerujące skórę poprzez usunięcie korneocytów, które sprawiają, że skóra jest gruba, szara i zmęczona. Sprzyjają doskonałemu wchłanianiu przez skórę składników aktywnych i gwarantują lepszą strukturę płaszcza lipidowego.
•    Cytokiny – STYMULUJĄ
Cytokiny, molekuły będące kluczem do samoregulacji na poziomie komórkowym, są peptydowymi „posłańcami” niektórych komórek (białe krwinki, komórki układu immunologicznego). Oddziałują na receptory innych komórek, aby pobudzić wiele procesów życiowych, w tym regenerację komórek. Cytokiny zawarte w produktach EISENBERG są wyciągami pochodzącymi z mleka. To wyselekcjonowane polipeptydy (grupa aminokwasów) o uregulowanej i sprawdzalnej aktywności biologicznej.
•    Biostymuliny – DOTLENIAJĄ
Biostymuliny, wyciągi z młodych pędów buka, dotleniają komórki, są więc dla nich źródłem energii, i pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu tonizują i ujędrniają. Niezwykłe działanie pielęgnacji EISENBERG to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie Formuły Trio-Moléculare®

Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Sephora i na sephora.pl 

EISENBERG PARIS ANTI-AGE TREATMENT - Informacja prasowa.pdf