wróć do listy

KREM PRZEZNACZONY DO SKÓRY ODWODNIONEJ

KREM PRZEZNACZONY DO SKÓRY ODWODNIONEJ

ZO® Skin Health ZO® SKIN HEALTH NAWODNIENIE I UKOJENIE

ZO® SKIN HEALTH RENEWAL CRÈME

Cena:435 zł
Pojemność:50 ml

 

 

RENEWAL CRÈME to lekki krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej. Pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia i odbudować barierę ochronną naskórka. Ekstrakty z owsa i wierzbówki łagodzą i zmniejszają występujące podrażnienia. Dzięki niskiej zawartości retinol u zapewnia ła godną stymulację. Przyspiesza i podtrzymuje procesy odnowy naskórka, utrzymując skórę nawilżoną, gładką i jędrną . Produkt przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Ektoina, gliceryna, hialuronian sodu: przywracają odpowiedni poziom nawilżenia skóry.
Wyciąg z nasion owsa, ekstrakt z kwiatów/liści/łodygi wierzbówki kiprzycy, ekstrakt z planktonu morskiego: koją i łagodzą podrażnienia skórne.
Retinol: stymuluje odnowę naskórka i produkcję kolagenu, pomaga wyrównać koloryt skóry.

JAK APLIKOWAĆ?
Krem należy stosować 1 2 razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy. Jest to preparat dołączany do protokołów ZO® w celu przyspieszenia procesów gojenia i regeneracji. Protokół odpowiedni dla Twojej skóry dobierzesz z lekarzem lub kosmetologiem podczas konsultacji, którą odbędziesz w klinikach pracujących z marką ZO.

ZO ® SKIN SKIN HEALTH - Kilka słów o marce
ZO ® SKIN SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa Dr Zein’a Obagi, eksperta w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu-Derm i peeling Blue Peel, co pozwoliło Mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry. Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze, uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata. W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry. Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Obagi stał się synonimem holistycznej i efektywnej pielęgnacji skóry. Ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry, a swoje nowatorskie i uznane w świecie naukowym podejście w całości zawarł w marce ZO Skin Health.

informacja prasowa Renewal Creme.pdf GBL RenewalCreme.jpg GBL RenewalCreme_capoff.jpg