wróć do listy

KREM REGENERUJĄCY NA NOC

KREM REGENERUJĄCY NA NOC

ZO® Skin Health ZO® SKIN HEALTH NAWODNIENIE I UKOJENIE

ZO® SKIN HEALTH RECOVERY CRÈME

Cena:435 zł
Pojemność:50 ml

 

 

RECOVERY CRÈME to regenerujący krem na noc o właściwościach kojących, nawilżających, dodatkowo wzmocniony delikatnym działaniem stymulującym. Zawiera ekstrakty z wierzbówki i owoców evodia, które pozwalają odbudować i zregenerować mocno przesuszoną oraz podrażnioną skórę. Bogata formuła uzupełnia lipidy i odbudowuje barierę naskórka,
przywracając skórze komfort i wspierając mechanizmy naprawy DNA. Produkt przeznaczony do bardzo suchej i podrażnionej skóry.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Ceramid NG, skwalen, masło shea: nawilżają skórę, uszczelniając barierę chroniącą przed transepidermalną utratą wody.
Lizaty komórek bakterii z rodzaju Micrococcus: niwelują stany zapalne, wygładzają zmarszczki, przyspieszają proces gojenia się podrażnionej skóry. Naprawiają uszkodzone fragmenty DNA.
Witamina A, ekstrakt z wierzbówki kiprzycy, ekstrakt z owoców Evodia: koją i łagodzą podrażnienia skórne.
Retinol: poprawia strukturę skóry i wyrównuje jej pigmentację, minimalizując pojawianie się drobnych linii i zmarszczek.

JAK APLIKOWAĆ?
1-2 porcje kremu należy nakładać na twarz i szyję 30 minut przed snem. Jest to preparat dołączany do protokołów ZO® w celu przyspieszenia procesów gojenia i regeneracji. Protokół odpowiedni dla Twojej skóry dobierzesz z lekarzem lub kosmetologiem podczas konsultacji, którą odbędziesz w klinikach pracujących z marką ZO.

ZO ® SKIN SKIN HEALTH - Kilka słów o marce
ZO ® SKIN SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa Dr Zein’a Obagi, eksperta w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu-Derm i peeling Blue Peel, co pozwoliło Mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry. Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze, uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata. W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry. Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Obagi stał się synonimem holistycznej i efektywnej pielęgnacji skóry. Ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry, a swoje nowatorskie i uznane w świecie naukowym podejście w całości zawarł w marce ZO Skin Health.

informacja prasowa_Recovery Creme.pdf GBL RecoveryCreme.png GBL RecoveryCreme_capoff.jpg