wróć do listy

BOTANICALS FRESH CARE OLEJEK ARGANOWY&KROKOSZ

BOTANICALS FRESH CARE OLEJEK ARGANOWY&KROKOSZ

L'oreal Paris HAIR CARE BOTANICALS FRESH CARE

BOTANICALS FRESH CARE OLEJEK ARGANOWY&KROKOSZ 

BOTANICALS FRESH CARE OLEJEK ARGANOWY & KROKOSZ to linia produktów przeznaczona dla włosów suchych i bardzo suchych. Dzięki połączeniu działania „płynnego złota”, czyli olejku arganowego oraz odżywczej mocy olejku z nasion krokosza zapewnia wyjątkowe wygładzenie i niesamowitą miękkość nawet bardzo przesuszonych włosów, od nasady aż po same końce.

Ekstrakty i drogocenne olejki wykorzystywane w produktach Botanicals Fresh Care, są starannie wyselekcjonowane z roślin, których dobroczynne właściwości są znane – takich jak olejeki arganowy czy lawendowy. W Botanicals Fresh Care odkrywamy też zapomniane właściwości olejków z nasion krokosza czy pestek geranium, a także wzmacniające działanie na włosy i skórę głowy ekstraktów z imbiru i kolendry. Dzięki poszanowaniu naturalnego cyklu rozwoju roślin i  pozyskiwaniu ich w zrównoważony sposób z odnawialnych źródeł możemy być pewni, że są dobre nie tylko dla Ciebie, ale też dla środowiska. Zamknięte w pięknych opakowaniach esencje, ekstrakty i naturalne olejki łączą w sobie to, co w naturze i nauce najlepsze, rozpieszczając wszystkie zmysły w specjalnie dobranych rytuałach pielęgnacyjnych.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w Botanicals Fresh Care minimalizujemy ilość zanieczyszczeń i odpadów, które każdego dnia wpływają na kondycję naszej Planety. Zgodnie z ideą odnawialności nasze opakowania szamponów, odżywek i eliksirów zostały stworzone zgodnie z ideą odnawialności z materiału PET, który w 100% pochodzi z recyklingu i może być ponownie przetwarzany. 

Cena:35,99 zł
Pojemność:400 ml/ szampon

 

 

Cena:35,99 zł
Pojemność:200 ml/ odżywka

 

 

Cena:39,99 zł
Pojemność:200 ml/ maska

 

 

Cena:39,99 zł
Pojemność:125 ml/ eliksir

 

 

NATURALNE PIĘKNO POCHODZI Z PRZYRODY_BOTANICALS FRESH CARE_Informacja prasowa.pdf