wróć do listy

BOTANICALS FRESH CARE LAWENDA

BOTANICALS FRESH CARE LAWENDA

L'oreal Paris HAIR CARE BOTANICALS FRESH CARE

BOTANICALS FRESH CARE LAWENDA

BOTANICALS FRESH CARE LAWENDA to łagodzące połączenie olejków z lawendy, soi i olejku kokosowego stworzone specjalnie dla wrażliwej skóry głowy i delikatnych włosów. Wyjątkowy olejek lawendowy z francuskiej Prowansji działa łagodząco na podrażnioną skórę głowy i nawilża włosy aż po same końce. 
Ekstrakty i drogocenne olejki wykorzystywane w produktach Botanicals Fresh Care, są starannie wyselekcjonowane z roślin, których dobroczynne właściwości są znane – takich jak olejki arganowy czy lawendowy. W Botanicals Fresh Care odkrywamy też zapomniane właściwości olejków z nasion krokosza czy pestek geranium, a także wzmacniające działanie na włosy i skórę głowy ekstraktów z imbiru i kolendry. Dzięki poszanowaniu naturalnego cyklu rozwoju roślin i pozyskiwaniu ich w zrównoważony sposób z odnawialnych źródeł możemy być pewni, że są dobre nie tylko dla Ciebie, ale też dla środowiska. Zamknięte w pięknych opakowaniach esencje, ekstrakty i naturalne olejki łączą w sobie to, co w naturze i nauce najlepsze, rozpieszczając wszystkie zmysły w specjalnie dobranych rytuałach pielęgnacyjnych.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w Botanicals Fresh Care minimalizujemy ilość zanieczyszczeń i odpadów, które każdego dnia wpływają na kondycję naszej Planety. Zgodnie z ideą odnawialności nasze opakowania szamponów, odżywek i eliksirów zostały stworzone zgodnie z ideą odnawialności z materiału PET, który w 100% pochodzi z recyklingu i może być ponownie przetwarzany. 

Cena:35,99 zł
Pojemność:400 ml/ szampon

 

 

Cena:35,99 zł
Pojemność:200 ml/ balsam pielęgnacyjny

 

NATURALNE PIĘKNO POCHODZI Z PRZYRODY_BOTANICALS FRESH CARE_Informacja prasowa.pdf