wróć do listy

BOTANICALS FRESH CARE IMBIR & KOLENDRA

BOTANICALS FRESH CARE IMBIR & KOLENDRA

L'oreal Paris HAIR CARE BOTANICALS FRESH CARE

BOTANICALS FRESH CARE IMBIR & KOLENDRA 

BOTANICALS FRESH CARE IMBIR & KOLENDRA to linia dla włosów cienkich i osłabionych, która intensywnie wzmacnia oraz zmniejsza ich łamliwość. Włosy są wyraźnie mocniejsze i chronione przed codziennymi  wyzwaniami, dzięki formule łączącej w sobie  wyjątkowy olejek z nasion kolendry oraz ekstrakt z imbiru, który dodatkowo pozytywnie wpływa na mikrokrążenie skóry głowy.


Ekstrakty i drogocenne olejki wykorzystywane w produktach Botanicals Fresh Care, są starannie wyselekcjonowane z roślin, których dobroczynne właściwości są znane – takich jak olejeki arganowy czy lawendowy. W Botanicals Fresh Care odkrywamy też zapomniane właściwości olejków z nasion krokosza czy pestek geranium, a także wzmacniające działanie na włosy i skórę głowy ekstraktów z imbiru i kolendry. Dzięki poszanowaniu naturalnego cyklu rozwoju roślin i pozyskiwaniu ich w zrównoważony sposób z odnawialnych źródeł możemy być pewni, że są dobre nie tylko dla Ciebie, ale też dla środowiska. Zamknięte w pięknych opakowaniach esencje, ekstrakty i naturalne olejki łączą w sobie to, co w naturze i nauce najlepsze, rozpieszczając wszystkie zmysły w specjalnie dobranych rytuałach pielęgnacyjnych.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w Botanicals Fresh Care minimalizujemy ilość zanieczyszczeń i odpadów, które każdego dnia wpływają na kondycję naszej Planety. Zgodnie z ideą odnawialności nasze opakowania szamponów, odżywek i eliksirów zostały stworzone zgodnie z ideą odnawialności z materiału PET, który w 100% pochodzi z recyklingu i może być ponownie przetwarzany. 
 

Cena:35,99 zł
Pojemność:400 ml/ szampon

 

 

Cena:35,99 zł
Pojemność:200 ml/ balsam pielęgnujący

 

 

Cena:39,99 zł
Pojemność:200 ml/ maska

 

 

Cena:39,99 zł
Pojemność:125 ml/ eliksir

 

NATURALNE PIĘKNO POCHODZI Z PRZYRODY_BOTANICALS FRESH CARE_Informacja prasowa.pdf