wróć do listy

BOTANICALS FRESH CARE ARNICA_szampon

BOTANICALS FRESH CARE ARNICA_szampon

L'oreal Paris HAIR CARE BOTANICALS FRESH CARE

BOTANICALS FRESH CARE ARNICA

Linia Botanicals Fresh Care Arnica świetnie sprawdzi się w przypadku włosów poddawanych częstym stylizacjom czy koloryzacjom. W jej skład wchodzą cztery unikalne produkty zawierające ekstrakt z kwiatu arniki, soi oraz olejek kokosowy. To połączenie umożliwia odzyskanie naturalnego piękna włosów, poprzez odbudowanie ich powierzchni i dogłębną regenerację, co gwarantuje widoczną, natychmiastową poprawę kondycji na całej długości. Włosy stają się jedwabiście miękkie i nie plączą się. 
Ekstrakty i drogocenne olejki wykorzystywane w produktach Botanicals Fresh Care, są starannie wyselekcjonowane z roślin, których dobroczynne właściwości są znane – takich jak olejeki arganowy czy lawendowy. W Botanicals Fresh Care odkrywamy też zapomniane właściwości olejków z nasion krokosza czy pestek geranium, a także wzmacniające działanie na włosy i skórę głowy ekstraktów z imbiru i kolendry. Dzięki poszanowaniu naturalnego cyklu rozwoju roślin i pozyskiwaniu ich w zrównoważony sposób z odnawialnych źródeł możemy być pewni, że są dobre nie tylko dla Ciebie, ale też dla środowiska. Zamknięte w pięknych opakowaniach esencje, ekstrakty i naturalne olejki łączą w sobie to, co w naturze i nauce najlepsze, rozpieszczając wszystkie zmysły w specjalnie dobranych rytuałach pielęgnacyjnych.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w Botanicals Fresh Care minimalizujemy ilość zanieczyszczeń i odpadów, które każdego dnia wpływają na kondycję naszej Planety. Zgodnie z ideą odnawialności nasze opakowania szamponów, odżywek i eliksirów zostały stworzone zgodnie z ideą odnawialności z materiału PET, który w 100% pochodzi z recyklingu i może być ponownie przetwarzany. 

Cena:39,99 zł
Pojemność:400 ml/ szampon

 

 

Cena:39,99 zł
Pojemność:200 ml/ odżywka

 

NATURALNE PIĘKNO POCHODZI Z PRZYRODY_L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care_ARNICA_Informacja prasowa.pdf