wróć do listy

 SPxPOWERPUFFGIRLS - KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ

SPxPOWERPUFFGIRLS - KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ

SABRINA PILEWICZ SPxPOWERPUFFGIRLS

 SPXPOWERPUFFGIRLS - KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ

 

FINALISTKA PROGRAMU „TOP MODEL” - KAROLINA PISAREK

AMBASADORKĄ KOLEKCJI SPxPOWERPUFFGIRLS

-Kulisy sesji zdjęciowej

 

            „Atomówki” od dwudziestu lat przykuwają uwagę publiczności na całym świecie. Bajka, Bójka i Brawurka łącząc pokolenia dziewczyn i kobiet, stały się symbolem dziewczęcej siły i kobiecej solidarności.

            Celebrując 20. - lecie serialu „Atomówki”, Cartoon Network zaprosiło do współpracy Sabrinę Pilewicz – polską projektantkę, która stworzyła limitowaną edycję ekskluzywnych torebek z Atomówkami.

            Efektem kolaboracji jest niezwykła kolekcja SPxPOWERPUFFGIRLS przepełniona euforią i eksplozją kolorów, w duchu #girlpower!

            Karolina Pisarek – jedna z finalistek programu „Top Model” została mianowana ambasadorką kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS. Jej nieskończone zasoby pozytywnej energii sprawiają, że idealnie pasuje do marki.

Styl oraz osobowość Karoliny doskonale wpisały się w zamysł sesji zdjęciowej – delikatny makijaż zrobiony przez Olę Łęcką oraz fryzury wykonane przez Daniela Gryszke uwydatniły jej subtelną urodę, zaś monochromatyczne stylizacje przygotowane przez stylistę - Bartka Indykę podkreśliły nieposkromioną siłę drzemiącą w modelce. Karolina stanęła przed obiektywem fotografa – Macieja Nowaka

 

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KRÓTKIM MATERIAŁEM ZDJĘCIOWYM, DOKUMENTUJĄCYM KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ!