wróć do listy

INDIGO BAZA MINERALNA

INDIGO BAZA MINERALNA

INDIGO BAZA MINERALNA Z DROBINKAMI

 BAZA MINERALNA Z DROBINKAMI

Cena:38 zł
Pojemność:7 ml

 

 

 

 

Mineral Base od Indigo to prawdziwa innowacja i krok milowy w dziedzinie stylizacji oraz pielęgnacji paznokci. To wielozadaniowy produkt 4w1, który jednocześnie jest bazą, lakierem i topem, a do tego dodaje blasku. Baza gwarantuje aż około 75% krycia, dzięki temu pozwala uzyskać na paznokciach delikatny efekt kolorystyczny połączony z olśniewającym połyskiem. Efekt? Perfekcyjny manicure w zaledwie 45 minut. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na długie wizyty w salonie, a jednocześnie oczekują perfekcyjnej stylizacji.
Kolor Natural, który pokochacie, jest dostępny w 2 wariantach. Baza mineralna Natural została wzbogacona o migoczące drobinki w odcieniu:
• drogocennego złota – Wake Up No Make Up Mineral Base
• szlachetnego srebra – Delikates Mineral Base

Mineral Base umożliwia także przedłużenie płytki paznokcia nawet o 2 mm. Sprawdzi się doskonale jako produkt samodzielny. W jej składzie znajduje się m.in.: pantotenian wapnia i stabilizowana witamina C znane z dobroczynnego wpływu na wygląd
i kondycję paznokci.
Baza mineralna z drobinkami od Indigo to ekspresowa aplikacja i delikatny kolor, ale wzbogacony blaskiem, dzięki któremu Twoje paznokcie będą subtelnie błyszczeć!
 

 

 

INDIGO_informacja prasowa_NOWE BAZY MINERLNE OD INDIGO.pdf