wróć do listy

Woda termalna Avene 300 ml

Woda termalna Avene 300 ml

EAU THERMALE AVENE WODA TERMALNA AVENE

Woda termalna Avene 300 ml

Cena:45,90 zł
Pojemność:300 ml

 

 

Woda Termalna Avène jest podstawą całej gamy dermokosmetyków Avène, dermokosmetyków stworzonych w trosce o skórę wrażliwą i opracowanych w oparciu o badania kliniczne potwierdzające skuteczność, tolerancję oraz właściwości zmniejszania odpowiedzi zapalnej skóry.

Dermokosmetyków, które koją i łagodzą podrażnienia

Woda termalna Avène jest  konfekcjonowaną bezpośrednio u źródła, w  sterylnym bloku, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Doskonale pielęgnuje skórę wrażliwą i delikatną, sprawia, że odzyskuje ona uczucie komfortu. Przyjemnie odświeża. Niezmienny i unikalny skład wody termalnej Avène sprawia, że ma ona właściwości kojące i łagodzące podrażnienia.
Właściwości te zostały udowodnione w licznych badaniach naukowych.
 

Wskazania:

  •     Pielęgnacja podstawowa skóry wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej lub podrażnionej.
  •     Skóra stale podrażniona: np. w przebiegu chorób: Atopowego Zapalenia Skóry, trądziku różowatego, również nadmiernie wysuszona, łuszcząca się,
  •     Skóra okresowo podrażniona:   W wyniku oparzeń słonecznych, po zabiegach chirurgicznych, w czasie kuracji dermatologicznych, skóra z zaczerwienieniami, podrażnione spojówki
  •     Idealna pielęgnacja  na co dzień: po wysiłku fizycznym, po demakijażu, na zaczerwienioną skórę, po depilacji, po goleniu, w podróży i w upalne dni,  skóra uszkodzona.

 

Woda-Termalna-Avene1.pdf