wróć do listy

maseczka złuszczjąca

maseczka złuszczjąca

BARWA BARWA SIARKOWA QUICK

ZŁUSZCZAJĄCA MASECZKA BARWA SIARKOWA QUICK

Cena:15,99 zł
Pojemność:40 ml

 

 

SLEEPING MASK? KOCHAM TO!

 

Działa, gdy Ty śpisz. Czy może istnieć coś doskonalszego? Postaw na pielęgnację z Maseczką złuszczającą Barwa Siarkowa Quick, która gwarantuje spektakularny efekt już po 6 godzinach snu i nie zabiera ani minuty z Twojego aktywnego dnia. Zregenerowana, miękka skóra, delikatne złuszczenie oraz efekt zmatowienia i wygładzenia są na wyciągnięcie… nocy! Silne działanie oczyszczające papainy połączone ze złuszczającymi właściwościami kwasów AHA, siarką i wygładzającą gliceryną, to gwarancja (nie)przyzwoicie doskonałej cery tuż po przebudzeniu.

Doskonała cera zaraz po przebudzeniu!

Połączenie oczyszczającej papainy ze złuszczającymi kwasami AHA, antybakteryjną siarką i odżywczą gliceryną sprawia, że zmiany trądzikowe stają się mniej zauważalne, cera promienna i wygładzona, a naskórek delikatnie złuszczony już po 6h snu! 

Nałóż maseczkę na oczyszczoną skórę twarzy omijając okolice oczu i ust. Pozostaw ją na skórze przez całą noc a rano umyj twarz i użyj ulubionego kremu. Stosuj 2-3 razy w tygodniu. 

#MORNING&#LOVE

BARWA-SIARKOWA-Maseczka-oczyszczająca.pdf Barwa_Siarkowa_Quick_maseczka_tuba_40ml.png Barwa_Siarkowa_Quick_maseczka_kartonik_40ml.png