wróć do listy

SKIN CAVIAR ESSENCE IN LOTION

SKIN CAVIAR ESSENCE IN LOTION

LA PRAIRE KOLEKCJA SKIN CAVIAR LUXE

SKIN CAVIAR ESSENCE IN LOTION

Cena:1002,00 zł
Pojemność:150 ml

 

 

SKIN CAVIAR ESSENCE-IN-LOTION to nowa, delikatniejsza interpretacja kawioru. Po raz pierwszy, naukowcy w laboratoriach La Prairie zastosowali proces doskonałej destylacji parowej, aby otrzymać krystalicznie czysty fluid o aktywnej formule.  Podczas gdy klasyczne lotiony zawierają wodę, SKIN CAVIAR ESSENCE-IN-LOTION zawiera wodę kawiorową, czyli ekstrakt otrzymany z pereł kawiorowych w wyniku destylacji parowej. Technika ta pozwala uzyskać inny zestaw komponentów, niż ten otrzymywany w wyniku klasycznej ekstrakcji. Doskonały i wyrafinowany, SKIN CAVIAR ESSENCE-IN-LOTION, nawilża i uelastycznia skórę, a jednocześnie podkreśla jej koloryt, oferując nowe, niezwykłe doświadczenia w pielęgnacji. Lotion zawiera także wyjątkowy Kompleks Komórkowy La Prairie, który znajduje się w sercu każdej formuły z La Prairie od samego początku istnienia marki. Dostarcza on składników odżywczych i energetyzujących, by odżywić, nawilżać i pobudzać skórę.

NOWY KROK W PIELĘGNACJI INSPIROWANY AZJATYCKIM RYTUAŁEM PIELĘGNACYJNYM!

Delikatny, a jednocześnie niezwykle skuteczny SKIN CAVIAR ESSENCE-IN-LOTION jest kwintesencją nowego wymiaru piękna dla skóry. Stworzony, jako pierwszy krok w pielęgnacji, przed nałożeniem serum, SKIN CAVIAR ESSENCE-IN-LOTION zmienia tradycyjne pojęcie o lotionach. Pozostawia skórę ujędrnioną i doskonale nawilżoną, o wyrównanej powierzchni i zmniejszonej widoczności porów. 

To nowy, niezbędny etap w codziennym programie pielęgnacji skóry, zwiększający przyswajanie składników aktywnych z serum i kremu. Miękki jak jedwab i bogaty w wodę kawiorową, SKIN CAVIAR ESSENCE-IN-LOTION jest brakującym ogniwem w pielęgnacji na najwyższym poziomie. Lekka konsystencja o bogatym składzie to przepustka do świata ponadczasowego piękna.

STOSOWANIE: Rano i wieczorem, po oczyszczaniu i stonizowaniu skóry. 2-3 dozy przelej na dłoń i wmasuj delikatnie w skórę. Wykonaj ruch delikatnego oklepywania skóry, co wpłynie na poprawę jej kondycji. Następnie sięgnij po codzienną pielęgnację.

SKIN-CAVIAR-ESSENCE-IN-LOTION-LA-PRAIRIE-nowość-09_2016.pdf lioton 2.jpg lioton 3.jpg lioton.jpg